w ,

Krzysztof Rutkowski nie odpuszcza Iwonie Pavlović! „Oby nie było tak, że zostanie wywleczona przez funkcjonariuszy policji”

Krzysztof Rutkowski, Iwona Pavlović - fot. AKPA/Kurnikowski, Baranowski Michał
Krzysztof Rutkowski, Iwona Pavlović - fot. AKPA/Kurnikowski, Baranowski Michał

Konflikt między Krzysztofem Rutkowskim a Iwoną Pavlović przybiera na sile w zastraszającym tempie! Po tym, jak jurorka oceniła jego taneczny popis na jeden punkt, zasugerował, że może mieć wiele wspólnego z szemranymi interesami Wojtka z Zanzibaru. Po tym, jak Pavlović odniosła się do jego zarzutów, padły kolejne mocne słowa. Powinna zacząć się bać?

W poniedziałek 29 sierpnia na antenie Polsatu wyemitowano pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami. Tym razem o kryształową kulę walczą m.in. Karolina Pisarek, Maja Włoszczowska, Jacek Jelonek i Krzysztof Rutkowski. Ogromnym zaskoczeniem dla widzów był fakt, że w 13. edycji pojawiła się jednopłciowa para, która o dziwo doskonale poradziła sobie ze skomplikowaną choreografią, zawieszając wysoko poprzeczkę dla swoich konkurentów.

Nieco gorzej z układem poradził sobie popularny detektyw bez licencji. Jurorzy skrytykowali jego popis, a najbardziej oberwało mu się od Iwony Pavlović, która dała mu zaledwie 1 punkt. Widzowie obstawiali więc, że to właśnie on jako pierwszy pożegna się z formatem, jednak to Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła zdobyli najmniej głosów.

Krzysztof Rutkowski nie odpuszcza Iwonie Pavlović

To pierwszy raz w historii show, kiedy między jednym z uczestników a jurorem doszło do tak poważnego konfliktu. Rutkowski zaraz po występie udzielił wywiadu Pudelkowi, w którym zasugerował, że niska nota od Pavlović może wynikać z tego, że obecnie pracuje nad sprawą Wojtka z Zanzibaru. Tajemnicą nie jest, że jurorka współpracowała z przedsiębiorcą i prowadziła warsztaty taneczne w jego kurorcie.

Po wywiadzie z jednym z publikatorów pokazały się zdjęcia Iwony ze słynnym Wojtkiem z Zanzibaru, który wyłudził od ludzi miliony, setki milionów złotych. I być może ta sytuacja, która w jakikolwiek sposób została przeze mnie podjęta, i na pytanie dziennikarki, czy były również osoby, które biorą udział w „TzG”, ja odpowiedziałem, że tak, na co dziennikarka stwierdziła, że chyba z poprzednich edycji, ja powiedziałem: „nie, z obecnej również”. I to spowodowało pewnego rodzaju zamęt i zamieszanie. Myślę, że sytuacja […] być może wpłynęła na tę bardzo surową ocenę i taką trochę złośliwość i jad, który wypłynął niestety z języka naszej Czarnej Mamby — tłumaczył reporterowi tabloidu.

Po czym dodał, że jeśli nie zapłaciła za pobyt na Zanzibarze, to sam Wojtek ją pogrąży, który jest poszukiwany listem gończym za przestępstwa gospodarcze.

Powinna wiedzieć, czy zapłaciła, czy nie. Bo jeżeli zapłaciła za swój pobyt na Zanzibarze, powinna być spokojna, ale jeżeli tego nie zrobiła, to sam Wojtek ją pogrąży — skwitował.

Nie trzeba było długo czekać na komentarz Iwony, która w rozmowie z Pudelkiem wyjaśniła, że niska nota wynikała jedynie z tego, że Krzysztof słabo wypadł na parkiecie i nie miała na to wpływu jej znajomość z właścicielem ośrodka Pili Pili na Zanzibarze.

Jaki związek ma mój pobyt na Zanzibarze z niską oceną tańca? Pan Rutkowski otrzymał jedynkę, bo……..? Bo nie potrafi tańczyć i nie zrobił ani jednego kroku tanecznego, nie zasłużył na wyższą ocenę — tłumaczyła.

Szczerze mówiąc, ten komentarz powinien ostudzić emocje i zakończyć konflikt, jednak tak się nie stało. Rutkowski w rozmowie z Super Expressem stwierdził, że sprawa Wojtka jest na tyle poważna, że niektórzy jego współpracownicy mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej! Oczywiście nie omieszkał wspomnieć o Pavlović, która w jego wizji mogłaby zostać wyciągnięta przez policję zza stołu jurorskiego.

Informacje, jakie posiada biuro Rutkowski, wskazują na to, że wiele osób powiązanych z innymi nielegalnymi interesami może być pociągniętych do odpowiedzialności karnej. Nasi ludzie wylatują do Tanzanii w najbliższych dniach. Jakie związki z nim miała Pavlović i jej mąż, to z pewnością zostanie wyjaśnioneOby nie było tak, że zza stołu jurorskiego zostanie wywleczona przez funkcjonariuszy policji na wniosek tanzańskiego Interpolu w celu przeprowadzenia czynności procesowych na terenie Tanzanii przy jej udziale — dodał.

Mimo wszystko liczymy na to, że konflikt ten uda się rozwiązać bez interwencji policji i Interpolu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dziki Trener, Maryla Rodowicz - fot. AKPA/Kurnikowski, screenshot Youtube @Dziki Trener

Dziki Trener zmiażdżył Marylę Rodowicz za wyznanie o problemach finansowych. „Może czas zejść na ziemię?”

Wjechał traktorem pod pociąg - fot. screenshot YouTube @PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Rolnik ominął szlaban i wjechał Ursusem na przejazd kolejowy. Centymetry dzieliły go od zderzenia z rozpędzonym pociągiem! [WIDEO]