w

Samotne matki w show-biznesie. Opozda, Bomba i Wojciechowska to zaledwie początek długiej listy. Niektóre zostały porzucone, inne zdecydowały o wychowaniu dzieci w pojedynkę

Sylwia Bomba, Joanna Opozda, Martyna Wojciechowska - fot. Instagram @sylwiabomba @asiaopozda @martyna.world
Sylwia Bomba, Joanna Opozda, Martyna Wojciechowska - fot. Instagram @sylwiabomba @asiaopozda @martyna.world

Odnoszą sukcesy, zarabiają wielkie pieniądze i prowadzą bogate życie towarzyskie. Mogłoby się wydawać, ze życie celebrytek, aktorek i prezenterek telewizyjnych to prawdziwa bajka. Rzeczywistość jest zgoła inna. Wiele kobiecych gwiazd codziennie, w pojedynkę walczy o szczęśliwe życie. Los nie oszczędza samotnych matek, a decyzje o rozstaniu z partnerem zawsze podejmowane są w trosce o dobro dzieci.

Odpowiedzialność za szczęście dziecka powinna spoczywać na obojgu rodziców. Jednak czasem zdarza się tak, że miłość w związku ulatnia się i jedynym słusznym rozwiązaniem w tej sytuacji jest rozstanie. Niektóre z par, po rozkładzie pożycia pozostają w poprawnych relacjach — inne — w atmosferze skandalu dalej zacięcie walczą o potwierdzenie słuszności swoich racji. Najwięksi poszkodowani, czyli dzieci zostają wtedy najczęściej przy swoich matkach, które lwią część obowiązków związanych z wychowaniem pociech muszą wziąć na siebie.

Gwiazdy, które są samotnymi matkami

W show-biznesie nie brakuje gwiazd-matek, które z różnych powodów samotnie wychowują dzieci. Mężczyźni często zostawiają swoje partnerki jeszcze w trakcie ciąży, niektórzy decyzje o opuszczeniu rodziny podejmują w chwili narodzin potomka. Są również takie przypadki, gdzie to matka decyduje się odejść, widząc, że partner nie sprawdza się w roli ojca.

Joanna Opozda

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda i Antek Królikowski stworzą zgraną parę. Mężczyzna po kilku nieudanych związkach oświadczył się aktorce i w 2021 pojął ją za żonę. Aktorka zaszła w ciążę i wkrótce na świat przyszedł Vincent. Jeszcze przed rozwiązaniem, w mediach aż huczało od plotek mówiących, że relacje przyszłych rodziców nie należą do najlepszych. Niesprawdzone jeszcze wtedy informacje okazały się być prawdą — Antoni rozstał się z małżonką. Ponoć powodem miały być depresja aktorki, która nie radziła sobie z sytuacją. Obecnie para pozostaje w konflikcie i nawzajem wyciągają swoje brudy jeszcze sprzed rozstania. Mimo wszystko gwiazda próbuje zapewnić synowi spokój i bezpieczeństwo.

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba to gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem. Mimo że w życiu zawodowym Bomba odnotowuje głównie same sukcesy, to w strefie prywatnej nie jest już tak kolorowo. Los nie był dla 36-latki łaskawy. Tuż po urodzeniu córki Antoniny w 2018 roku, Bomba rozstała się z ówczesnym partnerem, przedsiębiorcą Jackiem Ochmanem. Okazało się, że decyzję o odejściu podjęła Sylwia. Para pozostawała w poprawnych relacjach — niestety mężczyzna niedawno zmarł, co celebrytka bardzo przeżyła.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska to popularna podróżniczka, dziennikarka i gwiazda TVN. Ze swoim partnerem, płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem związała się w 2007 roku. W 2008 roku urodziła im się córka Marysia. Związek jednak nie przetrwał. Martyna rzuciła się w wir pracy i skupiła się na wychowywaniu córki. Gwiazda jakiś czas temu podjęła się również opieki nad Kabulą, która obecnie jest tanzańską aktywistką.

Olga Frycz

Olga Frycz, czyli aktorka i celebrytka od jakiegoś czasu samotnie wychowuje dwie córki – Helenę (ur. 2018) i Zofię (ur. 2021), które ma ze związków z trenerem tajskiego bosku – Grzegorzem Sobieszkiem i podróżnikiem Łukaszem Nowakiem. Mimo że oba związki 37-latki rozpadły się, to młoda mama nie obawia się przejmowania obowiązków obu rodziców.

Anna Wendzikowska

Dziennikarce Annie Wendzikowskiej również nie udało się wytrwać w związkach. W latach 2007–2010 mężem celebrytki był Christopher Combe, którego poznała w Londynie. Mała Kornelia była owocem ich miłości. W 2017 kobieta związała się z przedsiębiorcą Janem Bazylem, który jest ojcem Antoniny (ur. 2018). Para rozeszła się dwa lata później.

Weronika Rosati

Znana aktorka filmowa i serialowa — Weronika Rosati doczekała ze związku z Robertem Śmigielskim córki Elizabeth Valentiny (ur. 2017). Powodem rozstania niegdyś zakochanej po uszy pary miała być przemoc domowa, jaką mężczyzna stosował wobec gwiazdy. Pełna kochająca się rodzina to dla aktorki priorytet, niestety okoliczności zmotywowały decyzję o rozejściu się. Weronika wypowiada się o roli mamy w samych superlatywach, co nie znaczy, że we dwójkę łatwiej wychować ciekawe świata dziecko.

Joanna Racewicz

Syn Joanny RacewiczIgor – przyszedł na świat 23 kwietnia 2008. Dziennikarka Polsatu od 2010 roku jest wdową. Jej mąż, porucznik Paweł Janeczek zginął w katastrofie pod Smoleńskiem. Rodzinna tragedia bardzo odbiła się na jej zdrowiu, ale dzielna gwiazda nie poddaje się w walce o dobro swojej nastoletniej już pociechy.

Aneta Zając

Aktorka Pierwszej miłości — Aneta Zając — jak wiele innych celebrytek — samotnie wychowuje swoje dzieci. W latach 2005–2012 jej życiowym partnerem był Mikołaj Krawczyk i to właśnie z nim ma bliźniaki Michała i Roberta (ur. 2011). Samotne wychowywanie dwóch nastoletnich synów to nie lada wyzwanie, ale aktorka świetnie radzi sobie w roli samodzielnej mamy.

Dorota Gardias

Do 2011 pogodynka Dorota Gardias była żoną pilota śmigłowców Konrada Skóry, ale to z Piotrem Bukowieckim doczekała się upragnionego dziecka. Hania urodziła się w 2013 roku i pozostaje oczkiem w głowie rodziców. Mimo że para nie jest już razem, to stara się dzielić opieką rodzicielską. Oczywiście większość obowiązków — w związku z wychowaniem pociechy — należy do celebrytki, ale w trudnych chwilach zawsze może liczyć na eks partnera.

Alicja Bachleda-Curuś

O tym związku mówił cały świat. Alicja Bachleda-Curuś, polska aktorka filmowa, poznała swojego partnera — gwiazdora Hollywood — Colina Farrella na planie filmu Ondine. Para doczekała się syna Henry’ego Tadeusza, który przyszedł na świat w 2009 roku. W styczniu 2011 Bachleda-Curuś oficjalnie potwierdziła rozstanie z amantem kina, ale przyznała, że pozostają w poprawnych stosunkach. Była miłość polskiej gwiazdy ma stały kontakt z synem, bowiem Alicja na stałe mieszka w USA.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Bartek

Waldemar Obłoza - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Waldemar Obłoza nie miał łatwego życia. Dzieciństwo w domu dziecka i walka z uzależnieniem mogły przekreślić jego marzenia

Eva Tiamat Medusa - fot. Instagram @dragonladymedusa

61-letnia Amerykanka usunęła uszy oraz nos i została SMOCZYCĄ! Na swoją przemianę wydała 300 tysięcy złotych. Kim jest Eva Tiamat Medusa?