w

DramatDramat

Małgorzata Tomaszewska URODZIŁA! Prezenterka została mamą po raz drugi. Znamy imię maleństwa (FOTO)

Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska, AKPA/Piętka Mieszko
Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska, AKPA/Piętka Mieszko

Małgorzata Tomaszewska szaleje z radości, ponieważ właśnie po raz drugi została mamą! Prowadząca Pytanie na śniadanie już kilka miesięcy temu poinformowała, że spodziewa się córeczki. Teraz dziewczynka jest już na świecie. Jakie imię otrzymała?

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w kraju. Na początku kariery zawodowej była związana ze stacją Sportklub, w której prowadziła programy sportowe. W 2014 roku przeszła do Polsatu i przez kolejne dwa lata realizowała się jako pogodynka. Od 2018 związana jest z Telewizją Polską i obecnie jest jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie.

Na początku sierpnia ubiegłego roku Tomaszewska poinformowała, że jest w ciąży. Celebrytka opublikowała na Instagramie fotkę z wakacji, na której zaprezentowała internautom wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Zewsząd posypały się gratulacje, a koledzy ze śniadaniówki dodatkowo okazali jej wsparcie. Niedługo po tym ogłosiła, że spodziewa się córki.

Małgorzata Tomaszewska urodziła

Niestety kolejne tygodnie nie były dla Małgorzaty łatwe, bowiem nabawiła się problemów zdrowotnych. Na szczęście wszystko szybko wróciło do normy, dzięki czemu mogła pracować niemalże do samego rozwiązania. Oczekując narodzin córeczki, wspominała swoją pierwszą wizytę na porodówce oraz zdradziła, że chciałaby urodzić ją siłami natury.

Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska – fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska

Prezenterka już wcześniej zdradziła, że lekarz wyznaczył jej termin na luty, więc od kilku tygodni fani nerwowo wypatrywali komunikatu o narodzinach dziewczynki. W końcu nastał ten moment: Małgorzata Tomaszewska urodziła! Radosne wieści jako pierwszy przekazał jej ojciec, Jan Tomaszewski w rozmowie z Super Expressem. Jego wnuczka, Luiza, przyszła na świat we wtorek o 16:00.

Jestem dumny i szczęśliwy! 

Gratulacje!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Lil Masti - fot. Instagram @lilmasti

Aniela Bogusz wynajęła DWIE nianie na weekendy dla półrocznej córeczki. Obie nie mówią po polsku. „Od małego będzie miała styczność z językiem angielskim”

Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska - fot. screenshot Youtube @WojewodzkiKedzierski, Instagram @edytagorniak

Elżbieta Zapendowska ostro o Edycie Górniak. „Krnąbrne dziewczę, które nie doceniało ludzi, obrażało ich, robiło fochy”