w

51-letnia Cameron Diaz została MAMĄ! Wcześniej nie wspomniała o tym, że spodziewa się drugiego dziecka. Imię budzi kontrowersje (FOTO)

Cameron Diaz - fot. YouTube @fallontonight
Cameron Diaz - fot. YouTube @fallontonight

Cameron Diaz i Benji Madden zostali po raz drugi rodzicami. Przez całe dziewięć miesięcy nie pisnęli nawet słowem, że oczekują narodzin drugiego dziecka! Dopiero gdy maluch pojawił się na świecie, wydali komunikat. Chłopiec czy dziewczynka? Wybrali dla niemowlęcia oryginalne imię.

Cameron Diaz to popularna amerykańska aktorka, modelka, producentka filmowa i pisarka. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się w filmie Maska z 1994 roku, w którym zagrała u boku Jima Carreya. Później jej kariera zaczęła nabierać zawrotnego tempa i już w 1998 roku została nominowana do Złotego Globu w kategorii najlepsza aktorka w filmie komediowym lub musicalu. W kolejnych latach zdobywała kolejne nominacje, a jednym z największych sukcesów są aż trzy nominacje do Oscarów.

Gwiazda ma na swoim koncie kilka głośnych związków. W przeszłości spotykała się z Mattem Dillonem, Jaredem Leto i Justinem Timberlakiem. Od 2014 roku pozostaje w związku z gitarzystą Benjim Maddenem, którego poślubiła 5 stycznia 2015. Zakochani doczekali się córki, Raddix, która obecnie ma 4 lata. Teraz wyszło na jaw, że do ich rodziny dołączyła kolejna pociecha.

Cameron Diaz i Benji Madden po raz drugi zostali rodzicami!

O pierwszej ciąży Diaz głośno było w mediach. W mediach i sieci od jej ślubu z Maddenem pojawiały się głosy, że spodziewa się dziecka, a gdy wychodziło na jaw, że to kłamstwo, wytykano jej wiek i przypominano, że zegar biologiczny tyka. Być może właśnie z tego powodu nie napomknęła choćby słowem o tym, że znowu zostaną rodzicami.

Kilka dni temu w sieci niespodziewanie pojawiła się informacja, że gwiazdorska para doczekała się drugiej pociechy. Z krótkiego komunikatu dowiadujemy się, że ostatnio powitali na świecie syna, któremu nadali imię Cardinal Madden. W sieci pojawiają się już pogłoski, że malucha urodziła surogatka, lecz na tę chwilę nie jest to potwierdzona informacja.

Świeżo upieczeni rodzice podzielili się swoim szczęściem i zakomunikowali, że nie będą publikować zdjęć chłopca, ani wypowiadać się na jego temat w mediach. Taką decyzję podjęli również w przypadku córki. W obu przypadkach podyktowane było to chęcią zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa.

Mamy ogromne szczęście ogłosić, że na świat przyszedł nasz syn, Cardinal Madden. Ze względu na bezpieczeństwo i prywatność malucha nie będziemy publikować żadnych jego zdjęć, ale jest przesłodki. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten dar. Przesyłamy wam dużo miłości od naszej rodziny i życzymy wszystkiego dobrego

– oznajmiła aktorka.

Gratulujemy!

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Hanna Żudziewicz, Filip Chajzer, Sara Janicka, Krzysztof Szczepaniak, Beata Olga Kowalska, Mieszko Masłowski, Taniec z gwiazdami - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

„Taniec z gwiazdami”. Widzowie są WŚCIEKLI na werdykt! Pojawiły się zarzuty, że program jest „USTAWIONY od pierwszego odcinka”

Aryna Sabalenka - fot. X @hilshanskyi

Aryna Sabalenka straciła panowanie nad sobą. Zaczęła wykrzykiwać na korcie przekleństwa. „PIE*DOL SIĘ, K*WA!”