w

Aniela Bogusz wynajęła DWIE nianie na weekendy dla półrocznej córeczki. Obie nie mówią po polsku. „Od małego będzie miała styczność z językiem angielskim”

Lil Masti - fot. Instagram @lilmasti
Lil Masti - fot. Instagram @lilmasti

Aniela Bogusz, znana w sieci jako Lil Masti od blisko pół roku jest pełnoetatową mamą. Teraz jednak w jej macierzyństwie nastąpił przełom i wraz z mężem postanowiła zatrudnić opiekunkę (i to nie jedną!). Choć Aria jeszcze nie mówi, to rodzice już dbają o to, by poznawała obce języki.

Aniela Bogusz, znana w sieci jako Lil Masti działa w sieci od lat. Na początku działała na YouTube jako budząca liczne kontrowersje Sexmasterka, lecz z biegiem czasu zerwała z tym wizerunkiem i skupiła się wyłącznie na relacjonowaniu swojego życia prywatnego. Zaliczyła również kilka epizodów w federacjach freak fightowych, w których pokazała, że jest świetną zawodniczką. Choć miała przed sobą świetlaną przyszłość i z pewnością zarobiłaby na tym fortunę, to porzuciła sport, by spełnić marzenie o byciu mamą.

Influencerka mimo obaw internautów, poinformowała ich o ciąży na wczesnym etapie. W zasadzie przez całe 9 miesięcy mogliśmy podglądać, jak przygotowuje się do nowej życiowej roli, a gdy Aria przyszła na świat, zasypywała ich zdjęciami malutkiej, a nawet podzieliła się nagraniem z porodu. Jej praca jest na tyle elastyczna, że nie musiała brać urlopu macierzyńskiego, ponieważ i bez tego mogła poświęcać córeczce maksymalnie dużo czasu. Ostatnio w tej kwestii jednak coś się zmieniło i wraz z mężem podjęła przełomową decyzję.

Lil Masti opublikowała film z porodu. Nie szczędziła widzom detali. „Byłam tak przerażona…”

Aniela Bogusz zatrudniła aż dwie opiekunki dla półrocznej córeczki

Lil Masti w poniedziałek 19 lutego opublikowała na Instastories wideo, w którym poinformowała, że wraz z Tomkiem zatrudnili na weekendy dwie opiekunki. Wybrali panie pochodzące zza granicy, aby Aria już od najmłodszych lat uczyła się języka angielskiego i poznawała inne kultury. Przy okazji oni również na tym korzystają.

Wzięliśmy opiekunkę na weekendy. W zasadzie dwie opiekunki, które się wymieniają w zależności od dnia i są to opiekunki anglojęzyczne. Właśnie zależało nam na tym, żeby dziewczyny mówiły dobrze po angielsku. Więc jedna opiekunka jest z Azerbejdżanu i jest nauczycielką angielskiego, no i też opiekunką. Druga dziewczyna jest RPA, więc to jest w ogóle super opcja, no bo Aria w zasadzie od takiego małego będzie miała styczność po prostu z różnymi kulturami, no i przede wszystkim z tym językiem angielskim. Więc przy okazji my też z Tomkiem mamy ten język angielski na co dzień w domu

– tłumaczyła.

Zaraz po tym dodała, że choć do tej pory nie chcieli niczyjej pomocy, to ich córka jest już na tyle duża, że chętnie przekażą w weekendy część obowiązków innej osobie. Dzięki temu Aniela będzie mogła w spokoju pracować lub po prostu skupić się wyłącznie na sobie.

Bardzo cieszę się z tego naszego ruchu, no bo do tej pory my nie chcieliśmy pomocy. Chcieliśmy wszystko sami i wiecie, no minęło pół roku […] odkąd Aria przyszła na świat, no i przyszedł po prostu ten czas. Jest to bardzo fajne też odciążenie w weekendy. Ja przede wszystkim mogę sobie ponagrywać, tak, bo ja cały czas pracuję, więc mam wtedy ten czas, że mogę ponagrywać, albo po prostu czas dla siebie

– kontynuowała.

Lil Masti WYSZŁA ZA MĄŻ! Pokazała kadry z ceremonii. Postawiła na nietypową kreację (FOTO)

Okazuje się jednak, że mimo obecności opiekunek, influencerka i tak nie może pozwolić sobie na dłuższe wyjścia, ponieważ cały czas karmi Arię piersią. Uważa to jednak za plus, ponieważ dzięki temu, że jest w domu w tym samym czasie, co wspomniane nianie, może mieć je na oku. Największą zaletą tego rozwiązania jest jednak to, że jej półroczna córeczka już teraz obeznaje się z językiem angielskim.

Ja karmię piersią, więc to jest tak, że pomimo tego, że jest z nami opiekunka, powiedzmy przez cały dzień, no to i tak systematycznie biorę Arię na karmienie. Tak więc cały czas mam je na oku. Widzę, jak spędzają czas, jak się bawią. U nas szybko udało się znaleźć fajne opiekunki, które są bardzo zaangażowane, a przy tym takie ciepłe, sympatyczne no i mają super podejście do dziecka. No i ten angielski. To jest w ogóle rewelacja.

Jak myślicie, Aria wypowie pierwsze słowo po polsku czy angielsku?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marianna Schreiber, Laluna - fot. screenshot YouTube

Lalunie puściły nerwy. Spoliczkowała Mariannę Schreiber przed kamerami! „HIPOKRYTKA i ZAKŁAMANA BABA” (WIDEO)

Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska, AKPA/Piętka Mieszko

Małgorzata Tomaszewska URODZIŁA! Prezenterka została mamą po raz drugi. Znamy imię maleństwa (FOTO)