w

Lil Masti przeszła spektakularną metamorfozę. „Nie mogę się przyzwyczaić”. Fani byli zachwyceni!

Lil Masti - fot. Instagram @lilmasti
Lil Masti - fot. Instagram @lilmasti

Lil Masti zaczęła Nowy Rok z przytupem. Celebrytka postanowiła zaszaleć i zmienić swój wygląd. Metamorfozą pochwaliła się w mediach społecznościowych, a fani nie mogli wyjść z podziwu.

Lil Masti jest popularną youtuberką. Niegdyś prowadziła kanał na Youtubie pod pseudonimem SexMasterka. Jednak ten zakończył swój żywot w 2019 roku. Od tego czasu zmieniła swój image i zaczęła prowadzić inny kanał pod nowym pseudonimem. Dziś znana jest jako influencerka, freak fighterka i piosenkarka.

Youtuberka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tam chętnie chwali się swoim życiem prywatnym. Ostatnio pokazała swoją metamorfozę noworoczną. Tego fani w ogóle się nie spodziewali, ale większość z miejsca zakochała się w nowym wyglądzie celebrytki.

Lil Masti debiutuje w nowej fryzurze

W ostatnim roku wiele zmieniło się w życiu Lil Masti. Celebrytka poślubiła swojego wieloletniego partnera, Tomasza Woźniakowskiego. Para zaczęła umawiać się w 2014 roku, a zaręczyli się w 2017 roku. Do ceremonii wcale nie było im śpieszno, ponieważ na ślubnym kobiercu stanęli dopiero w zeszłym roku w październiku. Wcześniej para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, Arię. O ile relacją z wstąpienia w związek małżeński się nie śpieszyli, tak influencerka od razu pochwaliła się filmikiem z porodu.

Okazuje się jednak, że na tym nie koniec nowin i zmian w życiu youtuberki. Teraz postanowiła pokombinować z wyglądem. Nowy Rok zaczęła od odmienionej fryzury. Dotychczas przyzwyczaiła fanów do bardzo krótkich włosów. Tym razem postawiła na długie, lekkie fale sięgające prawie do łokci. Taka wersja bardzo przypadła do gustu jej obserwatorom.

  • Pięknie wyglądasz mamacita.
  • Jak dla mnie sto razy lepiej.
  • Boska!!!
  • Jak ślicznie, bardzo ciebie odmłodziły i odświeżyły.

Jak Wam się podoba?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Joanna Wielgosz - Fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny

Joanna z „Rolnik szuka żony” ma problemy zdrowotne. Wyznała, z czym musi się borykać na co dzień. „Szybko chudnę i nie mogę przytyć”

Maffashion - fot. Instagram @maffashion_official

Maffashion miała wypadek! „Pijany kierowca w nas wjechał”. Jak się czuje influencerka?