w

Joanna z „Rolnik szuka żony” ma problemy zdrowotne. Wyznała, z czym musi się borykać na co dzień. „Szybko chudnę i nie mogę przytyć”

Joanna Wielgosz - Fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny
Joanna Wielgosz - Fot. screenshot Youtube @Rolnikszukazonyoficjalny

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz stanowili jedną z ulubionych par widzów programu Rolnik szuka żony. Fani wciąż interesują się ich dalszymi losami. Okazuje się, że wcale nie jest tak kolorowo. Żona rolnika boryka się z przewlekłą chorobą.

Joanna Wielgosz wystąpiła w 8. edycji show Rolnik szuka żony. To właśnie tam poznała swojego obecnego męża, Kamila Osypowicza. Para podbiła serca widzów swoją prostotą i szczerością. Od tego czasu minęło już kilka lat, lecz wierne grono fanów pozostało. To właśnie dla nich oboje zakochani są aktywni w mediach społecznościowych.

Na swoich profilach chętnie dzielą się rodzinnym życiem, a w tym mogą pochwalić się nie tylko swoją miłością, ale także córką Antoniną. Nie jest to jedyna para programu, której udało się doczekać dzieci. Nie boją się także mówić o problemach. Okazuje się, że tych też nie brakuje. W ostatnim Q&A Joanna zdradziła, że boryka się z poważną chorobą.

Joanna z Rolnika o chorobie

Asia i Kamil są wciąż bardzo popularną parą, mogącą pochwalić się licznym gronem fanów. Chętnie udzielają się w mediach społecznościowych i informują na bieżąco, jak im się układa. Okazuje się, że żona rolnika jakiś czas temu odkryła, że boryka się z przewlekłą chorobą.

U mnie najprawdopodobniej był już problem przed ciążą, z tego, co mówiła moja endokrynolog. Niestety wcześniej się nie badałam i nawet o tym nie wiedziałam. Stąd też mogły być moje problemy w ciąży — pisała na Instagramie.

Choroba miała towarzyszyć 24-latce od dawna, ale nie była ona tego świadoma. Z czasem pojawiły się takie objawy, jak kołatanie serca, szybka utrata wagi i problemy z przybraniem masy. Okazało się, że kobieta choruje na nadczynność tarczycy. Przypadłość daje się we znaki Asi i nieco krzyżuje plany pary na przyszłość. Oboje marzyli o kolejnej pociesze, ale na chwilę obecną muszą te plany odłożyć na później. Ich priorytetem jest teraz zdrowie Wielgosz.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Edyta Golec, Łukasz Golec - fot. Instagram @edytagolecofficial

Zaskakujące wieści od Edyty i Łukasza Golec. Żona w końcu zdradziła całą prawdę o małżeństwie! „Narażeni jesteśmy z każdej strony na to, że…”

Lil Masti - fot. Instagram @lilmasti

Lil Masti przeszła spektakularną metamorfozę. „Nie mogę się przyzwyczaić”. Fani byli zachwyceni!