w

„Rolnik szuka żony”. Afera po emisji zerowego odcinka. Widzowie ostro skrytykowali jedną z uczestniczek. „Tu bardziej chodzi o parcie na szkło”

Rolnik szuka żony, Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska, Marta Manowska - fot. YouTube @rolnikszukazonyoficjalny

W Niedzielę Wielkanocną Telewizja Polska wyemitowała zerowy odcinek 11. edycji programu Rolnik szuka żony. Widzowie mogli dowiedzieć się czegoś więcej o nowych uczestnikach, a potencjalni kandydaci poznali adresy, pod które powinni słać listy. Oczywiście nie zabrakło emocji, a najwięcej z nich wzbudziła 23-letnia Wiktoria. Dlaczego?

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez Telewizję Polską. Mimo początkowych obaw, że nowe władze stacji zrezygnują z realizacji 11. edycji, już jakiś czas temu producenci pokazali nowych bohaterów. Do tej pory jednak nie wiele było wiadomo na ich temat.

W Niedzielę Wielkanocną wyemitowano odcinek zerowy, w którym mogliśmy bliżej poznać singli szukających miłości przed kamerami. Marta Manowska już wcześniej zapowiadała, że ta odsłona show będzie wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy zobaczymy w niej aż trzy kobiety.

Rolnik szuka żony. Widzowie są oburzeni po obejrzeniu odcinka zero

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy was o tym, że jedną z rolniczek szukających partnera będzie Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska. Od początku jej udział w programie poddawany był w wątpliwość, ponieważ ma zaledwie 23 lata. Internauci od razu skojarzyli, że to popularna Tiktokerka, która pokazuje w sieci, jak wygląda praca w gospodarstwie rolnym. Innym natomiast przypomniało się, że niegdyś gościła w Pytaniu na śniadanie, w którym opowiadała, że dla rolnictwa porzuciła marzenia o karierze aktorskiej. Ona zresztą nie robi tajemnicy z tego, że pojawiła się niegdyś w śniadaniówce.

„Rolnik szuka żony”. Po ogłoszeniu nowych uczestników wybuchła burza. Fani wytykają, że w obsadzie jest Tiktokerka. Wcześniej zaliczyła telewizyjny debiut

Wiktoria pochodzi z Pomorza. Niegdyś marzyła o życiu w mieście i nawet aplikowała na Warszawską Akademię Teatralną. Finalnie jednak porzuciła ten pomysł.

Nie udało się, więc zaczęłam realizować plan B. Rozpoczęłam studia na kierunku rolniczym. Rok później zaczęłam prowadzić własne gospodarstwo i na dobre zakochałam się w rolnictwie

– wyznała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Zdaje się jednak, że szybko znalazła inny sposób na to, by zrobiło się o niej głośno. Przed kilkoma laty zaczęła działać w mediach społecznościowych. Dziś prowadzi swoje profile na Instagramie i TikToku, a od czasu do czasu publikuje również dłuższe filmy na platformie YouTube. Fakt ten nie spodobał się widzom, którzy już zaczęli węszyć podstęp.

Po emisji odcinka zero na oficjalnych profilach programu Rolnik szuka żony w social mediach, zaroiło się od komentarzy, w których internauci krytykują udział 23-latki w programi. Jedni twierdzą, że jest za młoda na to, by szukać partnera w telewizji, inni sugerują, że zgłosiła się wyłącznie po to, by zwiększyć zasięgi w internecie.

  • Czego się nie robi dla sławy i TikToka.
  • Może się mylę, ale wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o parcie na szkło...
  • Młodziutka, ładna. Na bank ma powodzenie. Program ma być trampoliną do szołbizu i alternatywnego źródła dochodu, a nie sposobem na znalezienie miłości.
  • Serio? 23-letnie dziewczyny szukają męża w TV? Czego się nie zrobi, żeby się wypromować… Bo potem wiadomo… Współprace reklamowe itp… Jak wszyscy uczestnicy rolnika.
  • Ładna, fajna, ale czy na pewno przyszła tu po chłopaka? Jakoś w to wątpię. Szkoda, tylko że przyjdą zwykłe chłopaki szukające miłości a ona im wszystkim podziękuje bo do tv przyszła tylko dla podbicia zasięgów.
  • Typiara z TikToka przyszła po obserwujących na Instagramie. Po co brać kogoś, lto przyszedł po obserwujących i kontent na TikToka, a nie po miłość. Szkoda zabierać komuś, kto chciałby miłości, miejsce. Bardzo nie fajnie Rolniku

Warto jednak zaznaczyć, że Wiktoria miała pojawić się już w poprzedniej edycji Rolnika, lecz wycofała się na krótko przed rozpoczęciem nagrań. Będziecie trzymać za nią kciuki?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na FacebookuInstagramieThreadsTikTokuTwitterze YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sylwia Bomba - fot. Instagram @sylwiabomba

Sylwia Bomba szuka ASYSTENTKI. Prawa ręka gwiazdy „Gogglebox” musi spełnić szereg wymagań. „To nie jest prosta rzecz”

Akop Szostak, Sylwia Szostak, Dziki Trener - fot. Instagram @akopszostak @dziki_trener

Dziki Trener uderzył w Szostaków po ich rozstaniu. Nie gryzł się w język. „Będę miał dramę, albo nawet POZEW” (WIDEO)