w

Sonia Bohosiewicz świetnie bawi się na lotnisku. Wybrała się na nietypowe wydarzenie! Fani: „Co to za nastolatka?”

Sonia Bohosiewicz - fot. Instagram @soniabohosiewicz
Sonia Bohosiewicz - fot. Instagram @soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz jest znaną artystką kabaretową i aktorką. Gwiazda jest także piosenkarką. Okazuje się, że wśród jej szerokich zainteresowań znajduje się coś nietypowego. To właśnie dlatego wybrała się aż do Wisconsin.

Sonia Bohosiewicz jest znana ze szklanego ekranu. Występowała w takich produkcjach, jak Pierwsza miłość, 39 i pół, Przystań, Narzeczona na niby czy Jak zostać gwiazdą. Debiutowała natomiast na deskach Teatru Starego w Krakowie. Jeszcze w czasie studiów związała się z kabaretem, zostając menadżerką i członkinią Grupy Rafała Kmity. Świetnie radzi sobie także w dubbingu i muzyce. Prywatnie z kolei też wiele się u niej dzieje, bo niedawno rozstała się z mężem, a już znalazła nową miłość i ponownie korzysta z życia.

Ma szeroki wachlarz zainteresowań. Okazuje się, że należy do nich także lotnictwo. Gwiazda poleciała specjalnie na wydarzenie z nim związane do Stanów Zjednoczonych.

Sonia Bohosiewicz tańczy na lotnisku

Aktorka aktywnie spędza wakacje i dużo podróżuje. Swoimi wojażami chwali się w mediach społecznościowych. To tam pokazała, jak tańczy na płycie lotniska i to nie byle jakiego, bo regionalnego lotniska Wittman Oshkosh w stanie Wisconsin.

Gwiazda wybrała się tam na specjalne wydarzenie, które odbywa się, co roku w wakacje. Chodzi o EAA AirVenture. To event stworzony z myślą o fanach lotnictwa, a także całą społecznością EAA liczącą ponad 200 000 członków. W trakcie można zobaczyć przeróżne samoloty i maszyny lotnicze, poznać ciekawych ludzi i dobrze się bawić. To, jak widać, polska celebrytka potrafi bardzo dobrze.

Zobaczcie, jak Sonia tańczy i szaleje na filmiku.

Wybralibyście się na takie wydarzenie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marta Żmuda-Trzebiatowska - fot. Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda-Trzebiatowska zmieniła fryzurę! Postawiła na kompletną metamorfozę! Fani: „O wiele lepiej”

Małgorzata Tomaszewska jest W CIĄŻY! Prowadząca „PnŚ” pochwaliła się brzuszkiem (ZDJĘCIA)