w

SuperSuper

Marta Żmuda-Trzebiatowska zmieniła fryzurę! Postawiła na kompletną metamorfozę! Fani: „O wiele lepiej”

Marta Żmuda-Trzebiatowska - fot. Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial
Marta Żmuda-Trzebiatowska - fot. Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda-Trzebiatowska od długiego czasu stawiała na jasny blond na włosach. Ostatnio fani przyczepiali się do dużego odrostu, który rzucał się w oczy. Gwiazda postanowiła to zmienić i zdecydowała się na kompletną metamorfozę.

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest znana ze szklanego ekranu i nie tylko. To popularna aktorka teatralna i filmowa. Zadebiutowała w 2005 roku w Domu niespokojnej starości, choć serial trafił na ekrany dopiero w 2010 roku. Można ją kojarzyć jeszcze z takich produkcji, jak Dwie strony medalu, Magda M., Nie kłam, kochanie czy Śluby panieńskie.

Na swoim koncie ma także role teatralne, a nawet występy w teledyskach takich zespołów, jak Afromental czy Natalia Kukulska. Aktorka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam pochwaliła się swoją metamorfozą wyglądu, aż trudno ją rozpoznać!

Marta Żmuda-Trzebiatowska w nowej fryzurze

Gwiazda naturalnie ma ciemne włosy, ale już dawno postanowiła zrezygnować z tego koloru. Ma za sobą wiele eksperymentów, jak platynowy blond. Jednak wierna przez długi czas pozostawała jasnemu blondowi na głowie. Ten najwyraźniej się jej znudził, ponieważ ostatnio można było zobaczyć spory odrost u aktorki, którego nie maskowała. Teraz wiadomo już czemu — zdecydowała się na zupełną metamorfozę koloru, a to nie jedyna rzecz, która się zmieniła.

Nowa odsłona — napisała na Instagramie.

Aktorka pochwaliła się odmienioną fryzurą na swoim profilu. Widać tam, że po blondzie nie ma już śladu. Postawiła na krótkie i prost cięcie, sięgające łopatek oraz chłodny brąz. Wygląda zupełnie inaczej. Nowy kolor odjął jej też lat. Fani byli zachwyceni odświeżoną fryzurą.

  • Na żywo jeszcze piękniej.
  • Bardzo ładnie pani wygląda, o wiele lepiej jak w tych blond!
  • Przepięknie… Teraz to już w ogóle wygląda Pani jak nastolatka.
  • Pięknie! Świeżo, dziewczęco, naturalnie.
  • Dobrze Pani w nowej fryzurze.
  • Ładnemu we wszystkim ładnie.
  • Milion razy lepiej.
  • Piękny kolor i długość!
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Lizzo - fot. Instagram @lizzobeeating

Lizzo w poważnych tarapatach. Raperka oskarżona o molestowanie! Do sądu trafił zbiorowy pozew!

Sonia Bohosiewicz - fot. Instagram @soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz świetnie bawi się na lotnisku. Wybrała się na nietypowe wydarzenie! Fani: „Co to za nastolatka?”