w ,

DramatDramat

„Ninja Warrior Polska”. Sonia Bohosiewicz ODPADŁA po zrobieniu dwóch kroków! Internauci: „Dłużej się ubierała, niż pobiegła”

Sonia Bohosiewicz, Ninja Warrior Polska - fot. screenshot TikTok @polsat
Sonia Bohosiewicz, Ninja Warrior Polska - fot. screenshot TikTok @polsat

Sonia Bohosiewicz ostatnio odważyła się spróbować swoich sił w programie Ninja Warrior Polska. Nikt jednak nie spodziewał się, że tak szybko odpadnie. Internauci mocno się zawiedli i ostro krytykują aktorkę w mediach społecznościowych. Musicie to zobaczyć.

Ninja Warrior Polska to reality show, które debiutowało na antenie Polsatu 3 września 2019 roku. Pierwszą edycję programu prowadziła Aleksandra Szwed, a w kolejnej zastąpiła ją dobrze znana z Love Island. Wyspa Miłości Karolina Gilon. Konkurs to nie lada wyzwanie, któremu mogą sprostać wyłącznie uczestnicy wykazujący się niezwykłą sprawnością fizyczną. Każdy z nich musi pokonać skomplikowany tor przeszkód i tylko nielicznym udaje się dotrzeć do mety. Wystarczy jeden nieprzemyślany krok czy chwyt, by skąpać się w wodzie.

Show wyróżnia się na tle innych tego typu formatów, ponieważ regulamin dopuszcza do udziału przedstawicieli świata show-biznesu. W poprzednich edycjach mieliśmy okazję obejrzeć zmagania Rafała Maseraka, Rafała Maślaka, Mateusza Banasiuka czy Andrzeja Młynarczyka. Ostatnio na starcie pojawiła się też Sonia Bohosiewicz, ale jej popis należał do najmniej spektakularnych.

Ninja Warrior Polska. Sonia Bohosiewicz odpadła zrobieniu dwóch kroków

Bohosiewicz to aktorka, która cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje tam kulisy swojej pracy oraz życia prywatnego, w którym ostatnio zaszła niemała rewolucja. Po blisko 14 latach małżeństwa rozstała się z Pawłem Majewskim.

Sonia nie boi się podejmować wyzwań i gdy tylko nadarzyła się okazja do wzięcia udziału w programie Ninja Warrior Polska, bez zawahania przyjęła propozycję. Po emisji odcinka z jej udziałem widzowie wciąż zastanawiają się, dlaczego się zgodziła, ponieważ nie wypadła najlepiej. Ba! Jeszcze w żadnej edycji nie pojawił się uczestnik, który tak szybko skończyłby tor przeszkód — aktorka wycofała się już po wejściu na pierwszą platformę.

Niestety tego chyba nie przeskoczymy. To jest próba spalona. Nie można wrócić z przeszkody na świat. Czy to był najkrótszy rejs przez tor „Ninja Warrior” w historii? – powiedzieli wyraźnie zawiedzeni prowadzący.

Poniżej możecie zobaczyć „występ” celebrytki.

@polsat Takiego przejścia po naszym torze chyba nikt się nie spodziewał 😀 #ninjawarrior #ninjawarriorpolska ♬ oryginalny dźwięk – polsat – polsat

Internauci są zażenowani tym, co zobaczyli i nie szczędzą pod adresem Soni mocnych słów. Zdaniem niektórych odebrała szansę innym uczestnikom, którzy mogliby pokazać o wiele więcej

 • Bez sensu, że wystąpiła.
 • Po co w ogóle brać udział. Wstyd.
 • Trochę kpina
 • Po co tam polazła, jak nawet nie spróbowała.
 • Pokazała buty za 1000 i poszła.
 • Najkrótszy, ale hajs się zgadza, hahaha.
 • Co to miało być?
 • Hajs wydany, miejsce zabrane, no super.
 • Mogła chociaż spróbować, ale nie raz strach jest taki, że człowiek ma blokadę.
 • I po co dla takich osób czas antenowy, bo jest znana? Jakim cudem przeszła casting? Zabiega go komuś, kto by mógł zrobić tu wiele…
 • Brawo za odwagę.
 • Po to poszła barany, żeby pokazać, jak to jest trudne.
 • Dłużej się ubierała, niż pobiegła.

Dalibyście radę pokonać tor Ninja Warrior Polska?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Książę William - fot. Instagram @princeandprincessofwales, @michalzaczynski

Książę William nieoczekiwanie przybył do Polski. W Warszawie gościł się w… barze LGBTQ+! [ZDJĘCIA]

Dawid Kubacki, Marta Kubacka - fot. Instagram @_marta_ku_

Sąsiedzi bardzo przeżywają rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tak wspierają walczącą o życie Martę