w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Polskie gwiazdy zabawiają się na Instagramie z prezydentem Zełenskim. Przegięcie?

Paulina Krupińska, Sonia Bohosiewicz, Wołodymyr Zełenski
Paulina Krupińska, Sonia Bohosiewicz, Wołodymyr Zełenski

Większość polskich i zagranicznych gwiazd jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niemal wszystkie korzystają z filtrów dostępnych na Instastory, jednak tym razem poszło to chyba trochę za daleko…

Od kilkunastu dni w Ukrainie trwa wojna. Przerażeni ludzie w pośpiechu zabierają swój majątek i uciekają do państw-sąsiadów, aby uchronić się tam przed najgorszym. Szacuje się, że w ostatnich dniach do Polski przybyło ponad 1,33 mln uchodźców, z czego aż 93% stanowią Ukraińcy.

W tym czasie głośno zrobiło się o prezydencie Ukrainy. Wołodymyr Zełenski od początku wykazuje się ogromną odwagą i choć Stany Zjednoczone zaoferowały mu możliwość opuszczenia kraju, od razu ją odrzucił.

Potrzebuję amunicji, nie podwózki — miał powiedzieć.

Z uwagi na jego heroiczną postawę, zrobiło się o nim głośno w mediach. Internauci nie tylko publikują w sieci jego zdjęcia, jako formę wyrazu uznania, ale i pokusili się o stworzenie filtru z jego podobizną, który robi furorę w sieci.

Paulina Krupińska i Sonia Bohosiewicz „zabawiają się” z prezydentem Ukrainy

Sytuacja na Ukrainie jest dramatyczna. Wojska rosyjskie nie tylko bombardują szpitale i konwoje humanitarne, ale też odcinają ludziom m.in. dostęp do bieżącej wody. W wyniku walk uszkodzona została linia energetyczna doprowadzająca prąd do Czarnobyla, przez co może dojść do uwolnienia chmury z substancjami radioaktywnymi, a ta przeniesiona przez wiatr może dotrzeć do Europy.

Mimo że te informacje są zatrważające, wiele osób stara się żyć normalnie. Gwiazdy nie tylko pomagają uchodźcom, ale i robią wszystko, co w ich mocy, by choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach swoich fanów.

Tak postąpiła m.in. Paulina Krupińska, która na Instagramie udostępniła nagranie z filtrem, na którym obejmował ją Wołodymyr Zełenski. Rozbawiona dziennikarka powiedziała:

Kocham go.

Wideo z pewnością miało rozbawić jej obserwatorów, jednakże oni zareagowali na jej zachowanie bardzo krytycznie. W komentarzach ostro ją za to zganili, w efekcie czego wpis został usunięty.

  • Słaby żart.
  • Cóż, żałosne.
  • Tam ludzie giną, a tu robią sobie z tego show.
  • Nie wolno robić sobie cyrków z wojny.

Podobne wideo udostępniła Sonia Bohosiewicz, która wdała się z Zełenskim w krótką dyskusję

Wychodzę z pościeli, lecę na próbę i na koncert. Kto może niech wpada. Będziesz? – zapytała.

W poniższej galerii możecie zobaczyć, jak to wyglądało.

Uważacie, że takie zabawy w obliczu wojny są na miejscu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez Oliwia

Broń chemiczna

Amerykanie ostrzegają Ukrainę przed atakiem chemicznym ze strony Rosji

Joanna Opozda

Joanna Opozda pokazała, jak jej piesek przyjął Vincenta w domu. Przeuroczy widok!