w

Izabela Macudzińska w ogniu krytyki. Znana coach ma wobec niej poważne zarzuty. „Promowanie takich postaw jest absolutnie szkodliwe”

Izabela Macudzińska - fot. Instagram @justuniquebyisabel
Izabela Macudzińska - fot. Instagram @justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w mediach społecznościowych. To właśnie tam ostatnio jej się oberwało od innej znanej osoby, a dokładnie od ekspertki od coachingu. Ta oskarżyła ją o promowanie szkodliwych społecznie postaw.

Izabela Macudzińska zyskała sławę i rozpoznawalność jako jedna z gwiazd TTV w programie Królowe życia. Jednak na tym jej popularność się nie skończyła. Nie tylko świetnie odnalazła się w mediach społecznościowych, ale także prowadzi z powodzeniem własny biznes. Obecnie można ją zobaczyć w innym show Diabelnie boskie.

To właśnie jej udział w programie wzbudził ostatnio sporo kontrowersji, których nie brak na jej koncie. Tym razem podpadła przez wypowiedź o swoim życiu rodzinnym.

Ja i choroba? Przecież to jest nierealne! A kto za mnie będzie pracował, opiekował się domem? Kto będzie opiekował się jednym dzieckiem i drugim dorosłym dzieckiem — bo facet też jest jak drugie dziecko? Nie mam czasu na chorobę! Ja nawet jak choruję, to pracuję — chwaliła się w programie Macudzińska.

Te słowa nie spodobały się szczególnie ekspertce od coachingu, Agacie Baryle, znanej także z TikToka jako swiadoma.coach. Postanowiła ona podzielić się swoim komentarzem, oskarżając celebrytkę o promowanie szkodliwych społecznie postaw.

Izabela Macudzińska odpowiada na krytykę

Prywatnie gwiazda wiedzie szczęśliwe życie jako żona i matka. Jednak jednocześnie kontynuuje spełnianie swoich marzeń w roli businesswoman i gwiazdy. W nowym reality show Diabelskie boskie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Jej poglądy na temat rodziny nie spodobały się jednak znanej coach z TikToka.

To jest niestety przykład bardzo negatywny, jeśli chodzi o promowanie niezdrowych postaw dorosłych. Tutaj słyszymy, że żona przyjmuje rolę matki swojego męża, czyli już czerwona flaga. Promowanie takich postaw jest absolutnie szkodliwe i oznacza wyłącznie brak szacunku dla siebie i własnego zdrowia. Taka postawa jest niezdrowa i bardzo toksyczna — podsumowała Tiktokerka.

Swiadoma.coach oskarżyła gwiazdę o promowanie postaw społecznie szkodliwych, gdyż ta przyznała, że musi matkować swojemu partnerowi. Baryła uznała takie zachowanie za brak poszanowania wobec siebie samej oraz swojego zdrowia ze strony celebrytki. Jednak nie tylko za to jej się oberwało.

Jestem zakupoholiczką, ale wychodzę z założenia, że każdy musi mieć jakieś uzależnienie i nie zamierzam się z niego leczyć — przyznała Macudzińska w programie.

Te słowa także spotkały się z krytyką pani coach. Porównała to do alkoholizmu, podkreślając, że jest to tak samo poważne i szkodliwe zaburzenie. Uważa ona, że takich postaw nie powinno się promować. Mogą bowiem naśladować je inni, szczególnie osoby młode. Na te oskarżenia postanowiła odpowiedzieć sama zainteresowana.

Nie no, aż ręce mi opadły. Pseudo pani coaching z wielką obsesją na moim punkcie każdą moją wypowiedź komentuje, pouczając przy tym innych i mnie. Dodam, że komentuje tylko fragment z programu, a nie to, co w nim jest, jakby nie znała całej wypowiedzi. Ta pani będzie mnie pouczać… Pouczać to mogą mnie moi rodzice, bo oni mnie wychowali i tylko oni mają do tego prawo!

Myślę, że ta pani powinna iść do dobrego psychiatry. Mam nadzieję, że tego co ta pani opowiada na swoim TikToku dzieci nie oglądają i nie słuchają, bo będą wyrastać na ludzi zawistnych i nie tylko […]. Serio, w jakim świecie żyjemy?! Każdy ma prawo żyć, jak chce i robić co chce! Nikt nie ma prawa nikomu narzucać czegokolwiek i mówić, jak ktoś ma żyć! Nikt nie ma prawa kogoś pouczać! Żyjemy, jak chcemy, bo mamy do tego prawo! – napisała na InstaStories Izabela.

Gwiazda ostro odpowiedziała na krytykę ze strony TikTokerki, a fani szybko stanęli w jej obronie.

  • Pani w takim razie też jest uzależniona od wtrącania się w czyjeś życie.
  • A kim pani jest, żeby umoralniać innych?
  • Nie rozumiem, co panią to obchodzi.
  • Czemu pani wybiera kogoś z nazwiska? To jest złe, bo nie ma pani prawa jej oceniać.

Z którą stroną się zgadzacie? A może obie panie mają trochę racji?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Klaudia El Dursi - fot. Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi walczy o zdrowie. Sprawa jest poważna, ponieważ boryka się z licznymi schorzeniami. „Jest tylko gorzej i gorzej”

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer ma kłopoty z nowym biznesem. Jego pomysł jednak nie wypalił? „Wynająłem lokal, zleciłem projekty, zapłaciłem kasę i niestety…”