w

Klaudia El Dursi walczy o zdrowie. Sprawa jest poważna, ponieważ boryka się z licznymi schorzeniami. „Jest tylko gorzej i gorzej”

Klaudia El Dursi - fot. Instagram @klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi - fot. Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi jest znana ze szklanego ekranu. Fani często są zachwyceni jej wyglądem i piękną sylwetką. Okazuje się jednak, że mają na nią wpływ nie tylko zdrowe nawyki, ale też choroby. Prezenterka zdradziła, że od dawna walczy o zdrowie z licznymi schorzeniami.

Klaudia El Dursi jest znaną celebrytką i modelką. Większość kojarzy ją dobrze ze szklanego ekranu, gdzie można było ją zobaczyć w takich produkcjach, jak Top Model czy Hotel Paradise. Ten drugi prowadzi już od siedmiu sezonów. Jest jednak nie aktywna nie tylko na planach reality show, ale też w mediach społecznościowych.

Tam chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym. Niestety, ostatnio nie ma ona szczęścia. Niedawno jej syn trafił do szpitala, a teraz gwiazda przyznała, że sama nie jest w najlepszej.

Klaudia El Dursi o swoim zdrowiu

Prezenterka należy do grona gwiazd, które lubią być w blasku fleszy. Nie ma także problemów z dzieleniem się z fanami swoim życiem prywatnym. Na jej profilu często możemy zobaczyć rodzinne fotografie, kadry z ukochanym czy z synami. To właśnie w mediach społecznościowych postanowiła podzielić się niepokojącymi wieściami na temat swojego zdrowia.

Muszę się Wam do czegoś przyznać.
Mam już dość, jestem zmęczona i zrezygnowana.
Od kilku lat całe moje życie kręci się wokół dolegliwości żołądkowo-jelitowych, ciągłe badania, kolejne wyrzeczenia, następny antybiotyk, wielka nadzieja, a jest tylko gorzej i gorzej…
Przepuklina rozworu przełykowego, helicobacter, zespół jelita drażliwego, refluks, zapalenie żołądka, sibo, imo… co jeszcze ?
Uważam na to co jem, tak naprawdę niewiele jem… oczywiście bez glutenu, tylko low fodmap, zero smażonego, tylko delikatne, zdrowe, nieprzetworzone! Czy to pomaga? Nie !
Dni z dobrym samopoczuciem jest zdecydowanie mniej niż tych ze złym …
chciałabym, żeby było normalnie — napisała na Instagramie.

Okazuje się, że modelka od dawna ma poważne problemy zdrowotne. Cierpi na szereg schorzeń, które utrudniają jej życie. Ma przede wszystkim kłopoty z układem trawiennym. Jednak specjalistyczne badania i leczenie nie przynoszą efektów. To mocno odbija się na kondycji celebrytki, która przyznała, że jest już tym zmęczona i traci nadzieję na to, że będzie lepiej. Fani pośpieszyli ze wsparciem.

  • Trzymaj się ciepło, mam nadzieje, że wrócisz szybko do zdrowia.
  • Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
  • Zdrowia.
  • Klaudia dużo zdrówka i dużo siły.
  • Szukaj, aż znajdziesz. Słuchaj swojego organizmu. Jeśli lekarze i tradycyjna medycyna zawiodła? Szukaj pomocy i wiedzy w niekonwencjonalnej medycynie.
  • Dużo zdrówka.

Spodziewaliście takich wieści?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Madonna - fot. Instagram @madonna

Madonna znowu uraziła fanów! Tym razem zapozowała w bluzie z podobizną papieża Franciszka. Przesadziła?

Izabela Macudzińska - fot. Instagram @justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska w ogniu krytyki. Znana coach ma wobec niej poważne zarzuty. „Promowanie takich postaw jest absolutnie szkodliwe”