w

Lizzo oskarżona o molestowanie! Raperka komentuje doniesienia. „Zwykle nie odpowiadam na fałszywe zarzuty”

Lizzo - fot. Instagram @lizzobeeating
Lizzo - fot. Instagram @lizzobeeating

Lizzo jest znana z promowania ciałopozytywności i akceptacji. Jednak ostatnio została oskarżona o body shaming, a to tylko jeden z poważnych zarzutów, z jakimi musi się zmierzyć. Raperka postanowiła wydać oświadczenie w sprawie.

Lizzo jest jedną z najpopularniejszych zagranicznych raperek i piosenkarek. Dzięki swojemu charakterystycznemu wyglądowi i promowaniu akceptacji swojego ciała takim, jakie jest zyskała ogromną popularność. Jednak teraz jej pozycja jako ikony ciałopozytywności została zachwiana.

Kilka z byłych tancerek artystki oskarżyło ją niedawno o molestowanie i body shaming. Wokalistka nie zamierza jednak milczeć i czekać na rozwój wydarzeń. Postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, wydając oświadczenie w mediach społecznościowych.

Lizzo wydała oświadczenie

Raperka znana jest ze swojego dystansu do siebie. Wielokrotnie promowała tolerancję, wolność i ciałopozytywność, stając się także jedną z ikon w tym temacie. Jednak ten obraz został mocno uszkodzony przez oskarżenia trzech byłych tancerek artystki, które towarzyszyły jej podczas ostatniej trasy koncertowej. Kobiety złożyły pozew zbiorowy przeciwko wokalistce. Ta jednak postanowiła zawrzeć głos w sprawie i przedstawić swoje stanowisko.

Ostatnie dni były niesamowicie trudne i przytłaczająco rozczarowujące. Moja etyka pracy, moralność i szacunek zostały zakwestionowane. Mój charakter został skrytykowany. Zwykle nie odpowiadam na fałszywe zarzuty, ale są one tak niewiarygodne i zbyt oburzające, by się nimi nie zająć.

Te sensacyjne historie pochodzą od byłych pracowników, którzy publicznie przyznali, że powiedziano im, że ich zachowanie w trasie było nieodpowiednie i nieprofesjonalne — brzmiało oświadczenie gwiazdy na Instagramie.

Lizzo nie zgadza się ze stawianymi jej zarzutami, oskarżając byłe pracownice o kłamstwo. Sugeruje, że mają one swoją własną agendę, jako że ich współpraca została zakończona przez niewłaściwe zachowanie w czasie trasy.

Myślicie, że oskarżenia to tylko zmyślone zarzuty przez konflikt w pracy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Dorota Szelągowska, Wanda - fot. Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska podzieliła się smutną prawdą. Jej córka jest chora. „To było naprawdę trudne doświadczenie”

Krzysztof Stanowski - fot. screenshot Instagram @krzysztof.stanowski

Krzysztof Stanowski wzbogacił się na konflikcie z Janoszek? Eksperci komentują, ile zarobił na filmie