w

Krzysztof Stanowski wzbogacił się na konflikcie z Janoszek? Eksperci komentują, ile zarobił na filmie

Krzysztof Stanowski - fot. screenshot Instagram @krzysztof.stanowski
Krzysztof Stanowski - fot. screenshot Instagram @krzysztof.stanowski

Przez wiele tygodni wszystkie media żyły konfliktem pomiędzy Krzysztofem Stanowskim i Natalią Janoszek. Dziennikarz ostatecznie dopiął swego i pogrążył aktorkę za pomocą zebranych dowodów. Eksperci mówią, ile zarobił na swoim filmie o celebrytce.

Krzysztof Stanowski jest znanym dziennikarzem. Wcześniej był popularny dzięki komentowaniu głównie sportowych spraw, lecz w ostatnim czasie zmienił swoje pole zainteresowań. W jego centrum znalazła się aktorka Natalia Janoszek, która zmyśliła swoje wielkie sukcesy za granicą. To właśnie kłamstwa na temat kariery zarzucił jej Stanowski.

Gospodarz Dziennikarskiego Zera postanowił udowodnić, że ma rację, gdyż aktorka broniła się i groziła pozwem. Ten miał najwyraźniej miejsce, bo Stanowski otrzymał zakaz sądowy, który ostatecznie złamał. Opublikował film dokumentalny o Janoszek, trwający ponad trzy godziny.

Krzysztof Stanowski stał się bogatszy dzięki Janoszek

Film NataLie dziennikarza wzbudził wiele emocji i kontrowersji. Niektórzy stanęli po stronie reportera, skreślając już aktorkę całkowicie, ale byli i Ci, którzy oskarżali Stanowskiego o obsesję na punkcie gwiazdy. Okazuje się, że na dokumencie mógł naprawdę sporo zarobić.

Zależy to od widowni, demografii, jaka tam wpadała, bo to może bardzo się zmieniać (…). Jest tu wiele składowych: jaki był watchtime filmu, ile tego dnia było reklam, jaki był ich rodzaj. (…) Nie zdziwiłoby mnie sto tysięcy złotych — powiedział specjalista od e-commerce, marketingu i komunikacji, Jacek Gadzinowski dla Wirtualnych Mediów.

Eksperci szacują, że dziennikarz mógł zyskać dodatkowy dochód za film w wysokości nawet 100 tysięcy złotych lub znacznie więcej.Według właścicielki agencji oLIVE kwota mogłaby wynieść nawet 150 tys. zł. Jednak są to jedynie spekulacje, gdyż nie ma oficjalnych statystyk. Sumy robią ogromne wrażenie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Lizzo - fot. Instagram @lizzobeeating

Lizzo oskarżona o molestowanie! Raperka komentuje doniesienia. „Zwykle nie odpowiadam na fałszywe zarzuty”

Edward Miszczak, Krzysztof Stanowski - fot. Podlewski AKPA, Instagram @krzysztof.stanowski

Afera z Janoszek trwa. Edward Miszczak krytykuje Stanowskiego. „On tego nie zrobił obiektywnie”