w

Hanna Lis miała wypadek. Dziennikarka doznała poważnych urazów. „Bywało lepiej”

Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis
Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis

Hanna Lis jest znaną dziennikarką, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. To właśnie tam poinformowała, że z powodu problemów zdrowotnych musi zawiesić swoją aktywność.

Hanna Lis jest popularną dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Znana jest z takich programów, jak Teleexpress, Stopklatka, Dziennik czy Wydarzenia. Dużo rozgłosu przyniósł jej także rozwód i medialny konflikt z dziennikarzem Tomaszem Lisem. Para rozwiodła się w 2018 roku po 11 latach małżeństwa.

Prezenterka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tam lubi dzielić się swoim życiem prywatnym, podróżami, a ostatnio także przepisami kulinarnymi. Dziennikarka będzie musiała jednak na jakiś czas pożegnać social media.

Hanna Lis ma problemy zdrowotne

Wygląda na to, że przez pewien czas prezenterka nie będzie udzielała się w mediach społecznościowych. Wszystko przez problemy zdrowotne.

Jakiś czas mnie tu nie będzie, ale wrzucę wam niebawem reelsa z Lisową do garów, który nagrałam dla was przedwczoraj. Buziaki i uważajcie na siebie! – pisała na Instagramie.

Poinformowała, że doznała poważnej kontuzji i ma połamane obie ręce, a także żebro. Poza tym, ma mieć także uraz kolana.

Kochani moi. Dostałam i nadal dostaję od was mnóstwo wiadomości związanych z moim ostatnim postem. Wiele bardzo osobistych, wręcz intymnych, poruszających. Chciałabym odpisać na wszystkie, ale wybaczcie, niestety, nie mogę. Złamałam obie ręce, do tego pęknięte żebro i uraz kolana. Bywało lepiej… – napisała na InstaStories.

Nie wiadomo jednak, w jaki sposób doszło do takich urazów u dziennikarki. Jednak wypadek musiał być najwyraźniej poważny.

Hanna Lis - fot. screenshot Instagram @hanna_lis
Hanna Lis – fot. screenshot Instagram @hanna_lis
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Dorota Szelągowska, Antoni Sztaba - fot. Instagram @dotindotin

Syn Doroty Szelągowskiej ma dziewczynę! Pochwalił się partnerką! „Jestem z niego taka dumna”

Bernie Leadon, Don Henley, Randy Meisner i Glenn Frey z Eagles fot. Facebook @Eagles

Nie żyje współzałożyciel The Eagles. To oni stworzyli kultowy „Hotel California”. Zespół wydał oświadczenie