w

Hanna Lis komentuje wypadek. „Gdyby przyznawali nagrody za najgłupsze wypadki, na bank zdobyłabym złoto”. Co naprawdę się stało?

Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis
Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis

Hanna Lis miała ostatnio wypadek, przez który ogłosiła, że przez pewien czas nie będzie jej w mediach społecznościowych. Dziennikarka postanowiła wyjaśnić, co tak naprawdę się stało.

Hanna Lis obecnie nie jest w najlepszej kondycji. Niedawno poinformowała, że doznała poważnej kontuzji. Przez to na jakiś czas rezygnuje z mediów społecznościowych. Celebrytka ma złamane obie ręce, żebro i uszkodzone kolano. Jednak dotychczas nie wiadomo było, co dokładnie się stało i jak doszło do wypadku.

Prezenterka postanowiła poinformować o tym zmartwionych fanów. Zrobiła to jednak z dużym dystansem i humorem.

Hanna Lis mówi o wypadku

Dziennikarka ostatnio była bardzo aktywna w social mediach. Tam chwaliła się swoimi podróżami i umiejętnościami kucharskimi. Fani pokochali jej filmiki z przepisami. Jednak niedawno ogłosiła, że zmuszona będzie zrobić sobie przerwę. Wszystko przez kontuzje.

Kochani! Dzięki za wszystkie dobre słowa i życzenia zdrowia!

Gdyby przyznawali nagrody za najgłupsze wypadki, na bank zdobyłabym złoto! A było tak: idąc do samochodu zaplątałam nogi w za długie i za szerokie spodnie, które w dodatku przydeptałam i … runęłam jak kłoda.

Uchroniłam głowę, ale obie ręce mam w temblakach- coś za coś. Jestem trochę połamana, ale daję radę, słowo !

Na szczęście na kilku złamanych kończynach się skończyło. Gwiazda nie doznała poważniejszych obrażeń, ponieważ w czasie upadku udało jej się uchronić głowę. Winowajcą zdarzenia były popularne w ostatnim czasie spodnie o szerokich nogawkach. Najwyraźniej moda nie zawsze popłaca.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Przemysław Kossakowski - fot. Instagram @przekossakowski

Przemysław Kossakowski wraca na salony. Podróżnika zapowiada nowy projekt! „Wkrótce sporo się zmieni”

Cardi B - fot. Instagram @iamcardib

Fanka oblała Cardi B drinkiem podczas koncertu. Ostra reakcja raperki (WIDEO)