w

Wypadek Hanny Lis. Dziennikarka mówi o swoim zdrowiu. „Właśnie się dowiedziałam”

Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis
Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis

Hanna Lis niedawno poinformowała poprzez media społecznościowe, że miała wypadek. W efekcie doznała poważnej kontuzji. Teraz powiedziała, jak się wygląda sytuacja z jej zdrowiem.

Hanna Lis jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie chętnie dzieli się tam z fanami swoimi podróżami kulinarnymi. Niestety, inne wojaże musi na razie sobie odpuścić, ponieważ niedawno doznała poważnej kontuzji.

Dziennikarka jakiś czas temu poinformowała fanów, że miała wypadek. Zdradziła też, co naprawdę się stało. Miała potknąć się w drodze do samochodu ze względu na zbyt szerokie i za długie spodnie. W efekcie upadła i skończyła z licznymi złamaniami.

Hanna Lis o swoim stanie zdrowia

Dziennikarka w wypadku doznała poważnej kontuzji. Miała złamane obie ręce, uraz żebra i kolana. Gwiazda postanowiła zrobić sobie przerwę od social mediów na czas dochodzenia do zdrowia. Postanowiła jednak zajrzeć tam i poinformować fanów, o tym jak przebiega gojenie się ran.

Złamane, ale bez przemieszczenia. Właśnie się dowiedziałam — informowała na Instagramie.

Lis odwiedziła ostatnio przychodnie, by sprawdzić stan kontuzji. Okazuje się, że nie ma żadnych przemieszczeń, więc kończyny dobrze się goją. Dziennikarka czeka na powrót do zdrowia, by móc udać się na odroczony urlop w Hiszpanii.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marcin Hakiel i Dominika fot. Instagram @marcinhakiel

To już pewne: Marcin Hakiel ROZSTAŁ SIĘ z Dominiką. Kobieta przerwała milczenie. „Nie utrzymujemy kontaktu”

Magdalena Kajra Kajrowicz, Sławomir Zapała, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kajra pokazała się w naturalnej odsłonie. Jak wygląda żona Sławomira bez makijażu?