w

Kajra pokazała się w naturalnej odsłonie. Jak wygląda żona Sławomira bez makijażu?

Magdalena Kajra Kajrowicz, Sławomir Zapała, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Magdalena Kajra Kajrowicz, Sławomir Zapała, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kajra jest znaną wokalistką. Większość kojarzy ją z zespołu Sławomir, który tworzy wraz z mężem. Artystka na scenie nosi dość mocny makijaż i odważne stylizacje. Postanowiła jednak pokazać się bez make-upu.

Kajra to popularna piosenkarka. Karierę rozpoczynała jako aktorka, lecz później zaczęła spełniać się w roli wokalistki, zakładając wraz z mężem zespół discopolo. Teraz przede wszystkim znana jest jako gwiazda ich teledysków. Udzielała się także solo w branży rozrywkowej, biorąc udział w programie Taniec z gwiazdami, w jego 12. edycji. Ostatecznie zajęła w nim drugą pozycję.

Artystka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się przede wszystkim życiem zawodowym, ale zdarza jej się również pochwalić i prywatnym. Ostatnio ogłosiła tam powrót na scenę po wakacyjnej przerwie. W dodatku pokazała się przy tym bez makijażu.

Kajra w naturalnym wydaniu

Wokalistka rzadko pozuje bez makijażu. Fani przyzwyczaili się do jej wyglądu scenicznego, gdzie zawsze ma idealnie zrobiony make-up. Jest on wyrazisty, ciężki i nadaje gwieździe młodszego wyglądu. Towarzyszy mu najczęściej natapirowana fryzura, sporo biżuterii i odważna kreacja. Tym razem jednak zabrakło wszystkich tych elementów.

Kajra zapozowała w naturalnej odsłonie. Widać, że jej cera nie jest tak idealna, jak na scenie. Jej skóra jest zaróżowiona, a oczy mniejsze i widać pod nimi drobne zmarszczki. Bez makijażu wygląda zupełnie inaczej. Internauci nie byli zachwyceni, twierdząc, że nie poznaliby jej na ulicy.

  • Bez makijażu urodą nie grzeszy!
  • Normalna uroda.
  • I 15 filtrów. Takie to natural bez make up…
  • Nie poznalabym jej na ulicy, bo tam raczej nie ma na sobie miliona filtrów xD
  • Niech sobie wrzuca zdjęcia jakie chce, wszyscy wiedzą jak działają filtry, więc wiemy,że tak nie wygląda.
  • Och! Jakie to teraz modne pokazać się w sieci bez makijażu.
  • Kobieta jak jedna z wielu na ulicy mijana. I wcale mnie to nie dziwi.

Co sądzicie o takim wydaniu wokalistki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis

Wypadek Hanny Lis. Dziennikarka mówi o swoim zdrowiu. „Właśnie się dowiedziałam”

Guillermo Söhnlein fot. Madelgarius (Wikimedia Commons) & Instagram @gsohnlein

Titan to przeszłość. Współzałożyciel OceanGate planuje wysłać ludzi na… Wenus! „Myślę, że jest to wykonalne”