w

Sławomir i Kajra podczas festiwalu w Mrągowie unikali siebie jak ognia! Aż huczy od plotek o ich związku. Będzie rozwód?

Sławomir, Kajra - fot. AKPA Piętka Mieszko
Sławomir, Kajra - fot. AKPA Piętka Mieszko

Sławomir i Kajra świetnie uzupełniają się na scenie, ale czy w życiu prywatnym też tak jest? W kuluarach pojawia się coraz więcej plotek na temat kryzysu w ich związku. Ostatecznie postanowili skomentować te doniesienia. Będzie rozwód?

Sławomir Zapała i Magdalena Kajra Kajrowicz są małżeństwem od 11 lat. Wydawać by się mogło, że stworzyli duet idealny, który nie tylko świetnie dogaduje się w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Od kilku lat koncertują po całej Polsce, dzięki czemu w krótkim czasie zdobyli grono wiernych fanów, którzy gorąco im kibicują.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Slawek Zapala (@slawomir_gwiazda_rock_polo)

Oboje są bardzo temperamentni, dlatego też często dochodzi między nimi do sprzeczek. Z tego powodu w mediach co i rusz pojawiają się plotki o kolejnym kryzysie w ich małżeństwie. Najnowsze doniesienia jednak nie napawają optymizmem.

Sławomir i Kajra się rozwiodą?!

Ostatnio para pojawiła się na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Choć radosną atmosferę czuć było z kilku kilometrów, za kulisami podobno można było wyczuć napięcie. To właśnie tam miało dojść do spięć między Sławomirem i Kajrą, którzy zaczęli się dziwnie zachowywać i unikać się jak ognia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Kajra Kajrowicz (@superkajra)

Portal Pomponik postanowił poprosić parę o komentarz. Choć wiele osób zaczęło obawiać się o to, że nadchodzi rychły koniec ich relacji, muzyk zapewnił, że nie ma powodów do obaw.

Ja bym skomentował, że to są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku — wyjaśnił.

Sprawę krótko skomentowała również Kajra:

Powiedzieliśmy sobie „tak” 11 lat temu, wesele trwało 7 dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski — powiedziała tabloidowi.

Dodała, że nie raz się kłócą, ale gdyby zawsze się ze sobą zgadzali, to byłoby nudno.

Jak nie ma tej nutki pikanterii, tematu niezgody, to nudno było. Więc dobrze, kiedy zawsze się można o coś posprzeczać. Przynajmniej wiadomo, że chyba nam zależy na sobie. Gdybyśmy się nie sprzeczali, to by znaczyło, że odpuszczamy — dodała.

Lubicie tę parę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @Schwoaze

Kierowca stracił przytomność za kółkiem i nieświadomy przejechał 25 kilometrów autostradą! Przeżył dzięki technologii w samochodzie

Blanka Lipińska, Ewa Skibińska, Andrzej Chyra, Joanna Moro, Maja Ostaszewska - fot. Instagram @blanka_lipinska, e_skibinska, andrzejchyra_official, joannamoro.official, ostaszewskamaja_official

Internet zalała fala zdjęć roznegliżowanych gwiazd! Dumnie prężą piersi i torsy, by zwrócić uwagę na istotny problem. Jaki? [ZDJĘCIA]