w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

Barbara Kurdej-Szatan i Sławomir zostali ZWOLNIENI! Nowy program z ich udziałem miał być hitem, a okazał się wielką klapą

Barbara Kurdej-Szatan, Sławomir - fot. Podlewski, Gałązka/AKPA
Barbara Kurdej-Szatan, Sławomir - fot. Podlewski, Gałązka/AKPA

Ostatnio na antenie Zoom TV debiutował program Poranny Rogal, w którym pojawili się Sławomir i Kajra, Barbara Kurdej-Szatan z mężem i kilku innych celebrytów. Choć format miał odnieść wielki sukces, okazało się, że nie cieszy się dużym zainteresowaniem widzów i zniknął z anteny.

Poranny Rogal miał być konkurencyjną śniadaniówką dla Pytania na śniadanie oraz Dzień dobry TVN. Format emitowany był o poranku na antenie Zoom TV od 4 lipca 2022 roku. Założenie było takie, że będzie on opierał się na przeglądzie najnowszych wydarzeń kulturalnych, gospodarczych i ze świata show-biznesu. Stawiano w nim na luźną formę, która miała przyciągać tłumy widzów.

Program skierowany jest do wszystkich widzów, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, a przy tym trochę się pośmiać przy porannej kawie — zapowiadała dyrektor programowa Zoom TV, Katarzyna Białek.

Zdaje się, że sam pomysł był dobry. Poranny Rogal emitowany był od poniedziałku do piątku od 7:45. Na szklanym ekranie pojawiały się następujące duety: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Sławomir i Kajra, Katarzyna Pakosińska wraz z Iraklim Basilaszwilem, Krzysztof Skiba oraz Jacek Kawalec, a także Katarzyna i Karolina Zielińskie.

Barbara Kurdej-Szatan i Sławomir stracili posady w śniadaniówce

Ku niezadowoleniu prowadzących, pod koniec 2022 roku stacja podjęła decyzję o zakończeniu nagrań. Poranny rogal zniknął z anteny, a prowadzące go gwiazdy straciły posady. Głównym powodem była niska oglądalność. Wirtualne Media ustaliły, że w okresie od 4 do 22 lipca ubiegłego roku, śniadaniówkę oglądało średnio 4,1 tys. widzów. Później wyniki nieco się poprawiły — oglądalność wzrosła do 6,1 tys. widzów, lecz nadal nie był to imponujący wynik.

Dla osób, które śledziły format, jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy emitowano powtórki, lecz obecnie mało kto już o nim pamięta.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

DeeJayPallaside - fot. Instagram @deejaypallaside

Pandora Gate. Zalany łzami YouTuber DeeJayPallaside reaguje na film Konopskyy’ego. „Ja się boję wyjść z domu” (WIDEO)

Magda Steczkowska, Piotr Królik - fot. Baranowski/AKPA

Magda Steczkowska złożyła mężowi życzenia z okazji urodzin. Internauci nie dowierzają, ile lat skończył. „Chyba pomyliłaś cyferki!”