w

To już pewne: Marcin Hakiel ROZSTAŁ SIĘ z Dominiką. Kobieta przerwała milczenie. „Nie utrzymujemy kontaktu”

Marcin Hakiel i Dominika fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel i Dominika fot. Instagram @marcinhakiel

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki o rozstaniu Marcina Hakiela oraz jego ukochanej. Teraz „tajemnicza” Dominika przerwała milczenie i potwierdziła doniesienia, jednocześnie zdradzając, jak przebiegło rozstanie z tancerzem.

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek przez dłuższy czas nie był w najlepszej formie. W końcu znalazł on jednak nową partnerkę, Dominikę, i zaczął na nowo cieszyć się życiem. Kobieta przywiązywała wielką wagę do swojej prywatności i nigdy nie pokazywała swojej twarzy na zdjęciach z Hakielem, ale wydawało się, że świetnie się między nimi układa.

Kilkanaście dni temu w sieci pojawiły się jednak plotki o rozstaniu pary. Wszystko dlatego, że Hakiel przestał publikować nowe fotki z ukochaną, a na jego profilu pojawiły się znacznie bardziej przygnębiające publikacje.

Dominika o rozstaniu z Hakielem

Choć tancerz oficjalnie nie potwierdził jeszcze tych informacji, głos postanowiła zabrać sama Dominika. Kobieta przerwała milczenie i w rozmowie z portalem Show News zdradziła, jak wyglądało rozstanie z Marcinem.

Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu – wyznała Dominika.

Co ciekawe, choć Dominika nie kontaktuje się już z Hakielem, była partnerka tancerza nadal utrzymuje kontakt z Katarzyną Cichopek. Okazuje się, że ich córki bardzo się polubiły.

Nasze córki nadal się przyjaźnią i dzięki uprzejmości mamy Helenki, planują kolejne spotkania. Mama Helenki zaufała mi w najtrudniejszym momencie swojego życia i pozwoliła opiekować się swoimi dziećmi – powiedziała.

Spodziewaliście się takiego oświadczenia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Borys Szyc - fot. Instagram @borys.szyc

Borys Szyc mówi o walce z uzależnieniem od alkoholu. „Chwilę mi to zajęło”. Przed czym ostrzega innych?

Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis

Wypadek Hanny Lis. Dziennikarka mówi o swoim zdrowiu. „Właśnie się dowiedziałam”