w

Marcin Hakiel i Magdalena Stępień mają romans!? Zareagowali na plotki: „Nigdy nie wiemy, czy za rogiem nie czeka na Nas nowy rozdział”

Marcin Hakiel i Magdalena Stepień fot. Instagram @marcinhakiel & @magdalena___stepien

W ostatnich dniach w sieci aż huczy od przypuszczeń na temat rzekomej bliższej znajomości łączącej Marcina Hakiela i Magdalenę Stępień. Tancerz zdaje się celowo podsycać plotki, a teraz modelka opublikowała długi wpis. Hakiel odniósł się do niego w wymownych słowach.

Marcin Hakiel zdobył ogromną popularność za sprawą występów w Tańcu z Gwiazdami, gdzie poznał Katarzynę Cichopek. W 2008 roku para powiedziała sobie sakramentalne „tak” i przez lata wydawało się, że tancerz i aktorka są ze sobą bardzo szczęśliwi.

W marcu ubiegłego roku poinformowali oni jednak o rozpadzie małżeństwa. Podczas gdy Cichopek wkrótce zaczęła spotykać się z Maciejem Kurzajewskim, Hakiel odnalazł szczęście u boku tajemniczej Dominiki. Do niedawna zdawało się, że nowa miłość Marcina rozwija się w najlepsze, lecz niedawno tancerz przestał publikować zdjęcia z partnerką i w sieci pojawiły się plotki o rozpadzie związku.

Jednocześnie ostatnia aktywność na instagramowym profilu Hakiela wskazuje na to, że swój wolny czas spędza z… Magdaleną Stępień. Internauci zauważyli, że tancerz i modelka publikują w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z tych samych miejsc, a na ich InstaStories pojawiła się nawet ta sama blondwłosa dziewczynka.

W poniedziałek Marcin Hakiel jeszcze bardziej podsycił plotki o relacji łączącej go z celebrytką. Wszystko za sprawą opublikowanego na Instagramie zdjęcia, na którym tancerz pozuje w towarzystwie przyjaciół. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, lecz w lustrzanym odbiciu mogliśmy zauważyć kobietę, którą ze względu na fryzurę oraz obuwie najprawdopodobniej była właśnie Magdaleną Stępień.

Magdalena Stępień komentuje plotki o związku z Hakielem?

Magdalena Stępień zamieściła właśnie w sieci wymowny wpis, w którym postanowiła odnieść się do ostatnich przypuszczeń internautów i zamieszania wokół jej osoby. Niestety, nie pojawiło się w nim żadne oficjalne potwierdzenie lub też zaprzeczenie plotek. Stępień zapewniła tylko, że „nie będzie się tym przejmować”.

Będą mówić o Tobie, siać plotki, spekulacje, dociekać. Ale powiem Wam, że od pewnego czasu przestałam się tym przejmować i nabrałam dystansu do pewnych spraw – zaczęła.

Stępień wspomniała także o rozmowie z Gosią Ohme i stwierdziła, że „mogła być głosem wielu kobiet, które straciły dzieci”. Celebrytka podkreśliła, że odbiór wywiadu dodał jej pewności siebie.

W końcu mogłam powiedzieć publicznie o swoich uczuciach, o tym co czuje matka po stracie dziecka rok od jego odejścia. […] Podcast miał niesamowity odbiór, a informacja o mojej książce sprawiła, że wiele osób na nią czeka oraz na to co będzie tam opisane – zaznaczyła.

Na koniec modelka podziękowała swoim obserwatorom, którzy „stoją za nią murem”.

Marcin Hakiel skomentował wpis Stępień

Niemal natychmiast po publikacji post Stępień skomentował Marcin Hakiel, co na pewno nie uciszy plotek o łączącej ich relacji.

W życiu nie do końca chodzi o to, co nam się przytrafia, tylko co postanowimy z tym zrobić. Nigdy nie wiemy, czy za rogiem nie czeka na Nas nowy rozdział. Koniec jest zarazem początkiem – napisał Hakiel.

Myślicie, że rzeczywiście łączy ich coś więcej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Angus Cloud - fot. Youtube @Variety

Nie żyje Angus Cloud. Aktor z „Euforii” miał 25 lat

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak fot. Instagram

Izabela Macudzińska opublikowała zdjęcie z mężem. Internauci: „On nie jest męski”. Tak odpowiedziała! (ZDJĘCIA)