w

Marcin Hakiel przestał publikować zdjęcia z Dominiką i zaniepokoił fanów. Tancerz odniósł się do plotek o rozstaniu!

Marcin Hakiel i Dominika fot. Instagram @marcinhakiel

Ostatnimi czasy posty w mediach społecznościowych Marcina Hakiela zdają się mieć znacznie poważniejszy charakter. Niemal natychmiast zwrócili na to uwagę fani tancerza, którzy martwią się o jego samopoczucie. W komentarzach pojawiły się liczne podejrzenia o rozstaniu z Dominiką. Co na to sam Hakiel?

Marcin Hakiel jest utalentowanym tancerzem i choreografem, który zdobył ogromną popularność za sprawą występów w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie tańczył w parze z aktorką Katarzyną Cichopek. Parę szybko połączyło uczucie i w 2008 roku Marcin i Kasia powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach.

Przez lata Hakiel i Cichopek uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu i wydawało się, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, jednak w marcu ubiegłego roku poinformowali, że to koniec ich małżeństwa. Informacja zszokowała fanów, a w mediach rozpętała się prawdziwa burza.

Wkrótce aktorka potwierdziła krążące w sieci plotki i oficjalnie poinformowała, że spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Można było natomiast zauważyć, że po rozstaniu z Cichopek Hakiel nie był w najlepszej formie i z jego twarzy zniknął uśmiech. Tancerz w końcu znalazł jednak nową partnerkę i zaczął na nowo cieszyć się życiem.

Marcin Hakiel chętnie pokazywał ukochaną na Instagramie, lecz jednocześnie przywiązywał bardzo dużą wagę do zachowania jej prywatności – na udostępnionych fotografiach Dominika najczęściej była ustawiona tyłem lub zasłaniała twarz.

Marcin Hakiel zaniepokoił internautów. Rozstał się z ukochaną?

Na początku maja Dominika przestała jednak pojawiać się na profilu Marcina, a ostatni raz fotoreporterzy uwiecznili parę w połowie czerwca, gdy Hakiel wypoczywał wraz z partnerką na sopockiej plaży.

Od jakiegoś czasu Marcin zaczął też udostępniać dużo poważniejsze zdjęcia, na których na próżno szukać uśmiechu na jego twarzy. „Smutne” publikacje zaniepokoiły fanów, którzy postanowili zwrócić się do tancerza w komentarzach.

Proszę pisać śmiało, co pan chce powiedzieć, na pewno uzyska pan wsparcie – czytamy.

Panie Marcinie, na pewno u Pana wszystko w porządku? – napisała kolejna z internautek.

Hakiel zdecydował się odpowiedzieć:

Dziękuję, u mnie wszystko dobrze. Mam nadzieję, że u pani również – odpisał Marcin.

Pod postem pojawiło się również wiele domysłów, jakoby tancerz miał rozstać się z Dominiką, co tłumaczyłoby „ponure” publikacje. Z tancerzem w tej sprawie skontaktowała się redakcja „Pudelka”. Niestety, stanowisko Marcina nie odpowiada na nurtujące internautów pytanie.

Bez komentarza. Dobrego dnia! – napisał w odpowiedzi na prośbę o odniesienie się do plotek.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Katie Price - fot. instagram @katieprice

Katie Price jest fanką medycyny estetycznej. Przeszła kolejną operację. Co tym razem poprawiła?

Popek - fot. Instagram @popek_oficjalnie

Popek zaskoczył fanów. Pokazał swoją ukochaną. Fani: „Kobiety nie rozumiem”