w

SuperSuper HahaHaha

Popek zaskoczył fanów. Pokazał swoją ukochaną. Fani: „Kobiety nie rozumiem”

Popek - fot. Instagram @popek_oficjalnie
Popek - fot. Instagram @popek_oficjalnie

Popek jest znanym raperek, który swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim kontrowersjom i skandalom. Prywatnie jego życie także było dotychczas dość barwne. Pomimo wieloletniego związku, ma na koncie liczne romanse. Teraz postanowił pokazać się z partnerką.

Popek jest znany jako muzyk i raper. Swoją karierę zaczynał jako lider zespołu Gang Albanii. Od dawna jednak ma solową karierę i jest przy tym bardzo aktywny w mediach. Nie ogranicza się tylko do muzyki, bo niedawno wypuścił nawet własne energetyki.

Wiadomo też, że raper należy do grona najbardziej kontrowersyjnych celebrytów w kraju. Na swoim koncie ma liczne zatargi z prawem, przewinienia i romanse. To właśnie te ostatnie przysporzyły mu sporo kłopotów w życiu i mediach. Jednak mimo to, muzyk wciąż pozostaje w stałym związku. Zdjęciem z partnerką pochwalił się na swoim profilu.

Popek znowu zaskoczył fanów

Raper bardzo lubi szokować swoich fanów. Niedawno zdecydował się na ponowną skaryfikację, a tym razem zaskoczył fanów czymś znacznie przyjemniejszym. Lider Gangu Albanii pokazał w mediach społecznościowych swoją partnerkę Katarzynę. Para jest razem od wielu lat, ale rzadko pokazują się razem w mediach. Wychowują wspólnie dwójkę dzieci — Julię i Borysa.

Wielu fanów ucieszyło się na widok wspólnego zdjęcia, ale wielu miało sporo do powiedzenia o muzyku. Jego partnerce także się oberwało.

  • Jeżeli to ta Kaśka ,to kobiety nie rozumiem.
  • Jesteś tak toksycznym typem, że aż brak słów.
  • Serio ta Kaśka to nie ma honoru I absolutnie nie ma nic w głowie po tym wszystkim, co on robi jedzie z nim jeszcze na wakacje. Gdyby miała trochę oleju w głowie to wystarczyłoby jej na życie z samych alimentów daleko od niego i bez problemów…
  • Kasia przy byłej kochance Popka wygląda jak niewolnica IZAURA.
  • Zmarnowana, Popek ją wykańcza nerwowo.
  • Miłość jest ślepa.
  • Nie widać szczęścia w jej oczach ….

Pasują do siebie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marcin Hakiel przestał publikować zdjęcia z Dominiką i zaniepokoił fanów. Tancerz odniósł się do plotek o rozstaniu!

Magdalena Kumorek - fot. Instagram @magdalena.kumorek.official

Magdalena Kumorek zgoliła włosy! „Mocne, odświeżające doświadczenie”. Co ją do tego skłoniło?