w

Magdalena Kumorek zgoliła włosy! „Mocne, odświeżające doświadczenie”. Co ją do tego skłoniło?

Magdalena Kumorek - fot. Instagram @magdalena.kumorek.official
Magdalena Kumorek - fot. Instagram @magdalena.kumorek.official

Magdalena Kumorek jest znaną aktorką. Po długiej przerwie postanowiła powrócić na szklane ekrany w popularnym show. Teraz zaskoczyła fanów metamorfozą. Z jej głowy i twarzy zniknęło całe owłosienie!

Magdalena Kumorek to popularna aktorka, chociaż swój szczyt kariery ma już za sobą. Fani pokochali ją za role w takich produkcjach, jak Samo życie czy Przepis na życie. Przez pewien czas gwiazda skupiała się na swoim życiu prywatnym, pozostając jedynie aktywna w mediach społecznościowych.

To właśnie tam niedawno pochwaliła się, że wraca na szklane ekrany. Będzie można obejrzeć ją w najnowszej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Tym razem pochwaliła się czymś zaskakującym na swoim profilu, a dokładnie zdjęciem bez włosów!

Magdalena Kumorek bez włosów i brwi

Aktorka znana jest ze swojego charakterystycznego wyglądu, któremu jest wierna od lat, czyli krótko ściętym włosom w naturalnym brązowym kolorze. Jednak ostatnio pokazała swoje odmienione oblicze. Na zdjęciu widać gwiazdę bez włosów i brwi. Wygląda zupełnie inaczej, aż trudno ją poznać.

Włosy, brwi, znamiona… te wszystkie elementy, które każdego z nas zdobią niepowtarzalnie pięknie…

Wiele lat temu ogoliłam głowę. Nie, nie do filmu. Dla siebie. Chciałam się zobaczyć bez tych atutów. To było mocne, odświeżające doświadczenie wiec polecam. Prawda o sobie:)

Dziś ponownie staję się carte blanche dla wspaniałej ekipy pracującej przy metamorfozach w programie @twojatwarzbrzmiznajomo. Komu oddam na chwilę swoją twarz, głos, ciało? Macie jakieś typy? – napisała pod postem.

Okazuje się na szczęście, że metamorfoza była tylko na potrzeby programu, więc jest wyłącznie charakteryzacją. Jednak aktorka przyznała, że lata temu sama zdecydowała się na taką przemianę na poważnie. Chciała wtedy zobaczyć, jak wygląda bez owłosienia. Ciekawe, w kogo wcieli się Kumorek, że aż konieczna była tak drastyczna zmiana.

Jak Wam się podoba? Poznalibyście aktorkę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Popek - fot. Instagram @popek_oficjalnie

Popek zaskoczył fanów. Pokazał swoją ukochaną. Fani: „Kobiety nie rozumiem”

Doda, Dariusz Pachut - fot. AKPA, Instagram @dariuszpachut

To koniec związku Dody i Pachuta? Wokalistka wrzuciła WYMOWNE zdjęcie!