w

DramatDramat SuperSuper

Popek poszedł na całość i WYTATUOWAŁ twarz! Jeden policzek ozdobił przekleństwem, a drugi jeszcze „ciekawiej”. „Prawie nowy ja”

Popek - fot. Instagram @popek_oficjalnie
Popek - fot. Instagram @popek_oficjalnie

Popek, choć unika blasku fleszy, to przez cały czas jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje wybrane fragmenty ze swojego barwnego życia. Od pewnego czasu internauci mogli obserwować jego eksperymenty z wyglądem, ale to, co zrobił ostatnio, zupełnie ich zaskoczyło. Raper wytatuował sobie twarz.

Popek to zdecydowanie najbardziej kontrowersyjny raper w Polsce. Po raz pierwszy głośno o nim zrobiło się 22 lata temu, gdy dołączył do grupy Firma. Nagrali razem pięć krążków, które cieszyły się dużą popularnością wśród słuchaczy. Owocem ich współpracy jest również marka odzieżowa JP. W 2007 roku nagrał pierwszą solową płytę, która była początkiem nowej ery w jego twórczości.

Paweł Mikołajuw zawsze wyróżniał się z tłumu. Już jako nastolatek zaczął interesować się tatuażami i sumiennie pokrywał swoje ciało tuszem. Przed laty sporo kontrowersji wzbudził fakt, że poddał się zabiegowi skaryfikacji, który polegał na nacięciu skóry twarzy w taki sposób, by utworzyły się charakterystyczne blizny. Ostatnio, aby stały się bardziej widoczne, pokrył je czerwonym tuszem, przez co wyglądają jak świeże rany. Najbardziej charakterystycznym elementem jego wizerunku są jednak wytatuowane gałki oczne.

Popek wytatuował twarz

Od kilku miesięcy Popek bardzo eksperymentuje ze swoim wyglądem. Na wielu koncertach pojawiał się z pomalowaną twarzą lub ucharakteryzowany na Monstera (potwora – przyp. red.), ścinał włosy na łyso, po czym je zapuszczał i farbował na różne kolory. Być może już wtedy starał się zasygnalizować, że planuje większą metamorfozę.

W piątek na profilu twórcy na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie, na którym widzimy jego zdjęcie z naniesionymi na twarz malunkami. W opisie zapowiedział nadchodzące zmiany:

Do jutra od jutra nowy ja wy chore SKU***SNY — grzmiał.

W sobotnie popołudnie wrzucił wideo, na którym pokazał wytatuowaną twarz. Lewą powiekę oraz jej okolice pokrył czarny tusz. Podrażniona przez igły tkanka mocno napuchła, przez co ma przymknięte oko. Na czole, policzku oraz ustach pojawiły się kreski. W pobliżu prawej kości policzkowej widoczny jest napis je**ać, a poniżej kilka poziomych linii. Jak wyjaśnił, projekt jeszcze nie jest skończony:

[…] A to jest mój k*wa manifest. […] prawie nowy ja. Jeszcze prawa strona i jestem k**wa.

Zdania jego fanów są mocno podzielone. Wielu z nich uważa, że to, co zrobił, jest przesadą, ale nie brakuje też osób, które podziwiają jego wytrzymałość na ból.

Dla porównania możecie zobaczyć, jak wyglądał Popek zanim zaczął tatuować i nacinać twarz.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek ZMNIEJSZYŁA biust?! Gwiazda rozwiała wątpliwości internautów. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Marta Paszkin, Paweł Bodzianny - fot. Instagram @marta_paszkin

Marta Paszkin z „Rolnika” jest W CIĄŻY! Rok temu powitała z Pawłem Bodziannym syna, a tu takie wieści! Pokazała zaokrąglony brzuszek (WIDEO)