w

Małgorzata Rozenek ZMNIEJSZYŁA biust?! Gwiazda rozwiała wątpliwości internautów. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek w ciągu kilku ostatnich miesięcy bardzo schudła. Od pewnego czasu pod jej zdjęciami w social mediach pojawiają się komentarze, w których internauci sugerują, że m.in. z tego powodu zmniejszyła biust. W końcu im odpowiedziała.

Małgorzata Rozenek to jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd polskiego show-biznesu. Od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów i widzów, którzy śledzą niemal każdy jej krok. Niedawno wyszło na jaw, że w życiu prywatnym nie jest tak perfekcyjną panią domu, na jaką kreował ją TVN, bowiem zaliczyła sporą wpadkę podczas pakowania się na zagraniczne wakacje. Na krótkim wideo opublikowanym na Instastories Radosław Majdan deklarował, że z chęcią wyśle ją na jakiś kurs, ponieważ przekroczyła limit kilogramów.

Jeśli chodzi o kwestie wizerunkowe, tu już nie można odmówić jej perfekcjonizmu. Podczas każdego publicznego wydarzenia prezentuje się nienagannie, a o jej stylizacjach rozpisują się wszystkie portale plotkarskie. Choć w ciąży z najmłodszym synem, Heniem, sporo przytyła, udało jej się zgubić wszystkie nadprogramowe kilogramy. Mało tego, obecnie jest w życiowej formie, a sylwetki mogłyby jej pozazdrościć światowej sławy modelki.

Małgorzata Rozenek zmniejszyła biust?

Rozenek jest bardzo aktywna fizycznie i niemal codziennie wczesnym rankiem pojawia się na siłowni, by wylewać siódme poty. Niestety odkąd schudła, często mierzy się z krytyką. Najczęściej internauci atakują jej… nogi, które w ich ocenie są zdecydowanie za szczupłe.

Ostatnio coraz częściej pod publikowanymi przez nią postami na Instagramie pojawiają się pytania o to, czy zmniejszyła biust. Zdaniem obserwatorów, odkąd schudła nie jest on już tak pokaźnych rozmiarów, jak kiedyś. Ostatnio wątek ten poruszyła w rozmowie z nią reporterka Świata Gwiazd:

Niektórzy widzowie dopatrzyli się u ciebie zmiany rozmiaru biustu… – zaczęła.

Patrząc na minę Rozenek, od razu można było zauważyć, że liczyła na inne pytanie, ale wywołana do tablicy, odpowiedziała:

Mogę powiedzieć, że… zastosowałam dietę zmieniającą rysy biustu — wyjaśniła.

Po czym dodała:

Zmieniająca się sylwetka ma duży wpływ, zmieniające się wyobrażenie o sobie jako o kobiecie oraz nowoczesne możliwości – mają wpływ na to, jak w danym momencie się wygląda — podsumowała.

Mówiąc o diecie zmieniającej rysy biustu, nawiązała oczywiście do słynnego już wywiadu Mai Sablewskiej, która przekonywała, że jej twarz nie zmieniła się za sprawą ingerencji chirurga, tylko diety zmieniającej rysy twarzy. W tym kłamstwie trwała przez kilka lat i dopiero ostatnio przyznała się przed sobą i światem, że przesadziła z medycyną estetyczną.

@swiatgwiazd.pl Cały wywiad na naszym kanale😇 #malgorzatarozenek #rozenek ♬ dźwięk oryginalny – Świat Gwiazd
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Ibisz - fot. AKPA

Krzysztof Ibisz w żałobie. Wraz z przyrodnią siostrą pożegnali najbliższą osobę. „Powiadamiamy w głębokim żalu i smutku”

Popek - fot. Instagram @popek_oficjalnie

Popek poszedł na całość i WYTATUOWAŁ twarz! Jeden policzek ozdobił przekleństwem, a drugi jeszcze „ciekawiej”. „Prawie nowy ja”