w

Krzysztof Ibisz w żałobie. Wraz z przyrodnią siostrą pożegnali najbliższą osobę. „Powiadamiamy w głębokim żalu i smutku”

Krzysztof Ibisz - fot. AKPA
Krzysztof Ibisz - fot. AKPA

Krzysztof Ibisz przekazał niezwykle smutne wieści. Po czterech latach od śmierci ojca stracił kolejną bliską osobę.

Krzysztof Ibisz pogrążył się w żałobie. W piątek 29 września na łamach Gazety Wyborczej ukazał się nekrolog z informacją, że zmarła jego macocha, Ewa Gawrońska-Ibisz. Przykre wieści przekazał wraz z przyrodnią siostrą, Marią Ibisz.

Z przykrością zawiadamiamy, że odeszła od nas ukochana Mama, Siostra, Przyjaciółka, Opiekunka, mgr inż. Ewa Gawrońska-Ibisz Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki, Pracownik Instytutu Technologii Elektronowej PAN, Współzałożycielka jednej z pierwszych szkół społecznych w Warszawie podstawówki nr 15 STO. Nauczycielka matematyki i języka angielskiego. Melomanka — napisano w nekrologu, który opublikowali jej bliscy.

Pogrzeb macochy Ibisza odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w poniedziałek 2 października 2023 roku o godzinie 11.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny przy ul. Żytniej 1 w Warszawie, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu na Cmentarzu w Wilanowie. Ewa dołączy do swojego ukochanego męża Władka. Wszystkich Życzliwych Jej pamięci oraz chcących wesprzeć Rodzinę powiadamiamy w głębokim bólu i smutku. Córka Maria Ibisz i Krzysztof Ibisz.

To nie pierwsza tragedia w rodzinie Ibiszów. W 2019 roku prezenter pożegnał ukochanego tatę.

Krzysztof Ibisz o relacjach z ojcem

Krzysztof miał zaledwie cztery lata, gdy jego rodzice podjęli decyzję o rozstaniu. Mimo że jego ojciec zaczął układać sobie życie z nową partnerką, Ewą, z którą doczekał się córki, starał się utrzymywać z synem poprawne relacje. Na szczęście mieszkał w pobliżu, dzięki czemu mogli się regularnie widywać. Dziennikarz doskonale pamięta, jak spędzali razem czas.

Choć wychowywałem się z mamą, to bardzo często bywałem u mojego taty, który mieszkał blisko nas, zaledwie jeden przystanek dalej. Odwiedzałem go najczęściej w niedzielę, po mszy świętej. Zapamiętałem z tego okresu, że naszą tradycją było smażenie cebuli na śniadanie. Jedliśmy ją z chlebem — wspominał na łamach Dobrego tygodnia.

Ibisz świetnie dogaduje się również z młodszą siostrą, Marią. Ta w przeciwieństwie do niego, nie jest związana ze światem show-biznesu. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim i realizuje się jako senior manager w zespole ds. zrównoważonego rozwoju CE w międzynarodowej firmie. Oprócz tego jest również cenioną ekspertką w zakresie raportowania zintegrowanego i społecznego.

Krzysztof Ibisz z siostrą - fot. screenshot Instastories @krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz z siostrą – fot. screenshot Instastories @krzysztof_ibisz_official
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Danuta Martyniuk, Zenek Martyniuk - fot. Kurnikowski/AKPA

TO NAPRAWDĘ Danuta Martyniuk?! Zupełnie odmieniona brylowała na pokazie mody! Takiej fryzury jeszcze nie miała (FOTO)

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek ZMNIEJSZYŁA biust?! Gwiazda rozwiała wątpliwości internautów. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał