w

SuperSuper

TO NAPRAWDĘ Danuta Martyniuk?! Zupełnie odmieniona brylowała na pokazie mody! Takiej fryzury jeszcze nie miała (FOTO)

Danuta Martyniuk, Zenek Martyniuk - fot. Kurnikowski/AKPA
Danuta Martyniuk, Zenek Martyniuk - fot. Kurnikowski/AKPA

Danuta Martyniuk coraz chętniej wygrzewa się w blasku fleszy, prezentując spektakularne efekty niedawnej metamorfozy. Odkąd schudła i zaczęła poddawać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, nie przestaje zaskakiwać. W takim wydaniu jeszcze nikt jej nie widział!

Danuta Martyniuk w mediach zasłynęła dzięki mężowi, Zenonowi Martyniukowi, który od kilku dekad jest niepisanym królem disco polo. Mimo że są małżeństwem od 34 lat, jeszcze do niedawna wybranka gwiazdora unikała blasku fleszy i rzadko kiedy pozowała z nim do zdjęć na ściankach. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy postanowiła przejść metamorfozę pod okiem specjalistów jednej z najpopularniejszych klinik medycyny estetycznej.

W dniu ogłoszenia, że została ambasadorką sieci, wyszło na jaw, że łącznie schudła aż 30 kilogramów! Aby jeszcze bardziej uwidocznić efekty diety, wykonano jej m.in. niechirurgiczny lifting i plastykę nosa z korektą przegrody. Choć już wtedy wyglądała oszałamiająco, od razu zapowiedziała, że to dopiero początek zmian.

Danuta Martyniuk zrobiła furorę na pokazie mody

Trzeba przyznać, że Danuta jest wyjątkowo słowna i konsekwentna w realizacji swoich planów. Tak jak zapowiedziała, tak zrobiła — przeszła kolejną niebywałą przemianę. 56-latka zupełnie odmieniona brylowała na pokazie mody Marzeny Kuleszy i nie była jednym z zaproszonych gości!

Martyniuk w przepięknej, długiej i oszałamiająco błyszczącej sukni rodem z tureckich filmów, nie tylko pozowała na ściance, ale i weszła na wybieg! Z dumą zaprezentowała widowni kreację oraz nową fryzurę. Jeszcze w kwietniu miała króciutkie, ciemnobrązowe włosy, tymczasem teraz ma na głowie jasny blond. Uwagę przykuwa także fakt, że pukle sięgają już za ramiona. Na pochwałę zasługuje również makijaż, który zdaje się, że podkreślił wszystkie walory jej urody.

Zmiana na plus?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Lech Wałęsa, Natalia Szroeder - fot. AKPA, Instagram @natalia_szroeder

Lech Wałęsa niegrzecznie ocenił figurę Natalii Szroeder. Powiedział TO podczas swojego benefisu. Jeden z gości się oburzył: „Jestem zdruzgotany”

Krzysztof Ibisz - fot. AKPA

Krzysztof Ibisz w żałobie. Wraz z przyrodnią siostrą pożegnali najbliższą osobę. „Powiadamiamy w głębokim żalu i smutku”