w ,

Lech Wałęsa niegrzecznie ocenił figurę Natalii Szroeder. Powiedział TO podczas swojego benefisu. Jeden z gości się oburzył: „Jestem zdruzgotany”

Lech Wałęsa, Natalia Szroeder - fot. AKPA, Instagram @natalia_szroeder
Lech Wałęsa, Natalia Szroeder - fot. AKPA, Instagram @natalia_szroeder

Lech Wałęsa ostatnio hucznie świętował 80. urodziny i 40. rocznicę otrzymania Pokojowej Nagrody Nobla. Benefis uświetnił występ Natalii Szroeder, której wygląd niezbyt miło skomentował sam jubilat. Gwiazdę zamurowało, gdy to usłyszała. Co powiedział?

O dokonaniach Lecha Wałęsy za czasów jego największego zaangażowania w politykę słyszał każdy. Zanim usłyszała o nim cała Polska, pracował jako elektryk w Stoczni Gdańskiej. Zaraz po zatrudnieniu został działaczem związkowym, a po trzech latach wszedł do komitetu strajkowego. Władze PRL inwigilowały go i kilkukrotnie aresztowały, lecz on nie zamierzał się poddawać i dążył do osiągnięcia postawionego sobie celu. Trzeba przyznać, że z wielkim skutkiem, bowiem w 1983 roku wręczono mu Pokojową Nagrodę Nobla, a w 1990 objął urząd prezydenta RP.

Dziś Wałęsa może pochwalić się dużym gronem zwolenników, którzy doskonale pamiętają to, co robił przed laty, ale i równie liczną grupą przeciwników twierdzących, że jego czas już minął i powinien usunąć się w cień. Były prezydent nie raz podpadał opinii publicznej i to do tego stopnia, że niektóre jego wypowiedzi stały się memami. Krótko po wybuchu wojny w Ukrainie rosyjski program propagandowy 60 minut wyznaczył nagrodę finansową za jego głowę, lecz na szczęście nikt nie pokusił się na oferowane pięć milionów dolarów albo euro.

Lech Wałęsa - fot. AKPA
Lech Wałęsa – fot. AKPA

Lech Wałęsa niegrzecznie ocenił figurę Natalii Szroeder

W piątek 29 września, czyli dokładnie w dniu 80. urodzin Lecha Wałęsy, w Gdańsku odbył się specjalny benefis, podczas którego uczczono również 40. rocznicę wręczenia mu Pokojowej Nagrody Nobla. W wydarzeniu udział wzięło wielu gości. Na kanapach zasiedli m.in. Robert Więckiewicz, Monika Olejnik, Henryka Krzywonos, Leszek Miller, Ryszard Kalisz i Bronisław Komorowski.

Monika Olejnik, Robert Więckiewicz, Adam Bodnar, Bronisław Komorowski - fot. AKPA
Monika Olejnik, Robert Więckiewicz, Adam Bodnar, Bronisław Komorowski – fot. AKPA

Zdaje się, że zadbano o każdy detal. Imprezę poprowadził Maciej Stuhr, a uświetnił ją występ Natalii Szroeder, która zaśpiewała utwór Nie spoczniemy z repertuaru Czerwonych Gitar. Z min gości można było wywnioskować, że wszystkim spodobała się jej aranżacja. Po zakończeniu występu głos zabrał jubilat, który pokusił się o niegrzeczny komentarz. Wszyscy byli zaskoczeni jego bezpośredniością, ponieważ krytycznie wypowiedział się na temat jej wagi!

Ja pani bardzo dziękuję i zgłaszam do pani praktyczną prośbę, by pani już nie schodziła z wagi, bo pani będzie miała problem pocałować nawet wodę pod prysznicem — skwitował.

Szroeder w pierwszej chwili zamurowało. Nie wiedziała, jak zareagować i wydusiła z siebie tylko:

To wielki zaszczyt być tutaj.

Lech Wałęsa, Natalia Szroeder - fot. AKPA
Lech Wałęsa, Natalia Szroeder – fot. AKPA

Z zakłopotania wybawił ją Stuhr, który dla rozluźnienia atmosfery powiedział:

Panie prezydencie jest wielkim honorem być tutaj z panem, ale jest też bardzo miło mieć garderobę koło Natalii.

Po chwili okazało się, że Jan Krzysztof Bielecki ma inne poczucie humoru niż były prezydent RP, który nie przemilczał sprawy i głośno wyraził swoje niezadowolenie:

Panie Maćku, można zgłosić panu reklamację? Jestem zdruzgotany tym, że prezydent tak zareagował na ten recital — skwitował.

Były premier zaraz po tym podzielił się ze zgromadzonymi swoimi wspomnieniami ze wspólnego bankietu. Na szczęście w końcu atmosfera nieco zelżała i głos zabrała kolejna osoba.

Myślicie, że ta uwaga była nie na miejscu?

Lech Wałęsa - fot. AKPA
Lech Wałęsa – fot. AKPA
Lech Wałęsa - fot. AKPA
Lech Wałęsa – fot. AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ksiądz - fot. Pixabay @kisistvan77

Impreza z wynajętym mężczyzną na plebanii to zaledwie wierzchołek góry problemów diecezji sosnowieckiej. W tle zabójstwo, samobójstwo i gejowskie darkroomy

Danuta Martyniuk, Zenek Martyniuk - fot. Kurnikowski/AKPA

TO NAPRAWDĘ Danuta Martyniuk?! Zupełnie odmieniona brylowała na pokazie mody! Takiej fryzury jeszcze nie miała (FOTO)