w

Margaret ostro krytykuje Lecha Wałęsę po tym, jak obraził Natalię Szroeder. „Panowie, zajmijcie się SWOIMI BRZUCHAMI”

Natalia Szroeder, Lech Wałęsa, Margaret - fot. Instagram, fot. Youtube
Natalia Szroeder, Lech Wałęsa, Margaret - fot. Instagram, fot. Youtube

Podczas świętowania 80. urodzin Lech Wałęsa pozwolił sobie na nieelegancki komentarz pod adresem Natalii Szroeder. Margaret stanęła w obronie koleżanki z branży. Nie gryzła się w język.

Lech Wałęsa cieszy się dużym gronem zwolenników. Zanim rozpoczął karierę polityczną, pracował w Stoczni Gdańskiej na stanowisku elektryka. Po trzech lata od zatrudnienia wszedł do komitetu strajkowego. Był wielokrotnie aresztowany przez władze PRLu. To jednak nie zniechęciło go do dalszych działań społecznych i politycznych. W 1983 roku został nagrodzony Pokojową Nagrodą Nobla, a siedem lat później objął stanowisko prezydenta RP.

29 września Lech Wałęsa świętował swoje 80. urodziny. Na wydarzeniu prowadzonym przez Macieja Stuhra pojawiło się mnóstwo słynnych gości, m.in. Robert Więckiewicz, Monika Olejnik, Henryka Krzywonos, Leszek Miller, Ryszard Kalisz i Bronisław Komorowski. Dla byłego prezydenta wystąpiła Natalia Szroeder. Wykonała utwór z repertuaru Czerwonych Gitar pod tytułem Nie spoczniemy. Po występie Wałęsa zadziwił wszystkich, komentując wygląd artystki w niegrzeczny sposób.

Ja pani bardzo dziękuję i zgłaszam do pani praktyczną prośbę, by pani już nie schodziła z wagi, bo pani będzie miała problem pocałować nawet wodę pod prysznicem – powiedział.

Zakłopotana wokalistka w pierwszej chwili nie wiedziała, co odpowiedzieć.

To wielki zaszczyt być tutaj – wydusiła z siebie tylko.

Margaret ostro o nieeleganckim komentarzu Wałęsy

Już podczas wydarzenia uczestnicy nie byli zachwyceni komentarzem byłego prezydenta. Pierwszy przyszedł z pomocą Maciej Stuhr.

Panie prezydencie jest wielkim honorem być tutaj z panem, ale jest też bardzo miło mieć garderobę koło Natalii – zażartował dla rozluźnienia atmosfery.

Jan Krzysztof Bielecki nie zamierzał kryć niezadowolenia z zaistniałej sytuacji.

Panie Maćku, można zgłosić panu reklamację? Jestem zdruzgotany tym, że prezydent tak zareagował na ten recital – powiedział.

Jak można było się domyśleć, internauci nie zamierzali zostawić sprawy bez komentarza. W sieci zawrzało, a widzowie wyrażali zażenowanie słowami Wałęsy.

Głos zabrała również Margaret. Wokalistka, która ostatnio ogłosiła, że wyprowadza się z Polski, nie mogła przejść obok tego obojętnie. Pracuje w tej samej branży, co Szroeder i nie raz również zdarzało jej się być ocenianą przez pryzmat wyglądu. Dodała na InstaStories zdjęcie Natalii z długim komentarzem.

Zbyt często spotykałam się z uwagami dotyczącymi mojego wyglądu… Za gruba, za chuda… I to jeszcze w atmosferze „troski”. Panowie, zajmijcie się swoimi brzuchami, o które my wcale nie pytamy. Tak dla przypomnienia, jedna z piękniejszych kobiet, jakie znam – napisała.

Zgadzacie się z Margaret?

fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Marta Paszkin, Paweł Bodzianny - fot. Instagram @marta_paszkin

Marta Paszkin z „Rolnika” jest W CIĄŻY! Rok temu powitała z Pawłem Bodziannym syna, a tu takie wieści! Pokazała zaokrąglony brzuszek (WIDEO)

Sofia Konecka-Mensecal - fot. YouTube @TVNfashion

Uczestniczka Top Model przeszła szokującą metamorfozę. Polały się łzy. Internauci są oburzeni. „Masakra, co wy jej zrobiliście?!”