w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Uczestniczka Top Model przeszła szokującą metamorfozę. Polały się łzy. Internauci są oburzeni. „Masakra, co wy jej zrobiliście?!”

Sofia Konecka-Mensecal - fot. YouTube @TVNfashion
Sofia Konecka-Mensecal - fot. YouTube @TVNfashion

W Top Model odcinek z metamorfozami zawsze wzbudza dużo emocji zarówno wśród widzów, jak i uczestników. W tej edycji nie było inaczej. Sofia Konecka-Mensecal przeszła drastyczną zmianę. Nie była zadowolona.

Top Model to polski program telewizyjny, emitowany na antenie TVN od 2010 roku, oparty na zagranicznym formacie America’s Next Top Model. W początkowych edycjach mogły brać udział tylko kobiety, a od 2014 roku rozszerzono poszukiwania modelów również wśród mężczyzn. Prowadzącą programu od samego początku była Joanna Krupa i do tej pory pozostaje wierna programowi.

Show jest podzielone na etapy. Najpierw odbywają się castingi. Spośród tysięcy kandydatów jury wybiera 50 osób, które pojadą na obóz, a spośród nich szczęśliwa 13 dostanie się do domu modeli, gdzie rozpoczyna się prawdziwa rywalizacja.

Szokująca metamorfoza jednej z uczestniczek „Top Model”

Nieodłącznym elementem programu są metamorfozy. To one budzą najwięcej emocji i sprzecznych opinii. Niektórzy uczestnicy nie mogą doczekać się efektu końcowego, inni drżą ze strachu przed zmianami.

W poprzednich edycjach dochodziło do wybuchów histerii. Po decyzjach podjętych przez fryzjerów uczestniczki deklarowały, że wolałyby być łyse, albo że czuły się jak w perukach. W tej edycji za przeprowadzenie transformacji fryzjerskich odpowiadał Marek Sierzputowski. Z jego wizją nie mogła się pogodzić między innymi Sofia Konecka Mensecal. Dziewczyna zapowiedziała, że wolałaby nie zmieniać fryzury, bo jej włosy są częścią jej wizerunku scenicznego. Dawid Woliński wraz z fryzjerem nie zgadzali się z jej zdaniem. Stwierdzili, że do jej dużych oczu najbardziej pasowałaby łysa głowa.

Wiem, że nie będę wyglądać źle, ale nie chce wyglądać jak chłopak. Ta kobieta w długich hairmetalowych włosach to jest silna kobieta, która dużo przeszła i poradziła sobie ze wszystkim – Konecka nie mogła powstrzymać łez.

Ostatecznie uczestniczka programu postanowiła poddać się metamorfozie. Nie straciła wszystkich włosów, ale zostały one ścięte na krótko. Po jej bujnych lokach nie pozostał żaden ślad. Po zobaczeniu efektu końcowego dziewczyna nie rozpaczała. Internauci natomiast nie podzielili jej opinii. Pojawiła się lawina oburzonych komentarzy, krytykujących decyzję fryzjera:

Czemu oni wszystkich tną jak od garnka?

Zabrali Sofii jej wyjątkowość pod względem wyglądu.

Znęcanie się nad uczestnikami nadal W MODZIE.

Sprawę postanowiła skomentować nawet Olga Król. Była uczestniczka Top Model parę lat temu również przeszła drastyczną metamorfozę. Jej przypadek bardzo przypominał sytuację Sofii. Jej długie włosy zostały ścięte na krótko, co odbiło się szerokim echem w sieci.

Ta fryzura wygląda mi znajomo – zażartowała w komentarzu.

Podoba Wam się metamorfoza Sofii?

fot. Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Natalia Szroeder, Lech Wałęsa, Margaret - fot. Instagram, fot. Youtube

Margaret ostro krytykuje Lecha Wałęsę po tym, jak obraził Natalię Szroeder. „Panowie, zajmijcie się SWOIMI BRZUCHAMI”

Krystyna Janda - fot. YouTube

Krystyna Janda na wózku inwalidzkim. Sieć obiegły niepokojące zdjęcia z Marszu Miliona Serc. Co się stało? (FOTO)