w

Joanna Krupa szczerze o pracy w „Top Model”. „Każdy sezon czymś zaskakuje”. Co modelka mówi o uczestnikach?

Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa
Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa jest znaną modelką, która w branży aktywna jest od wielu lat. Najlepiej kojarzona jest z roli prowadzącej popularny program Top Model. To właśnie o formacie i jego uczestnikach powiedziała, co naprawdę myśli.

Joanna Krupa w ostatnim czasie musi zmierzyć się ze sporymi zmianami w życiu. Zdecydowała się na rozwód z mężem, ale musi także pogodzić to z macierzyństwem. Para ma w końcu córkę Ashę, którą chcą wciąż wychowywać wspólnie.

Jedną stałą rzeczą w życiu modelki jest jej kariera w programie Top Model. Pełni w nim rolę gospodyni i jurorki od bardzo dawna. Właśnie trwają przygotowania do kolejnego sezonu show, a Krupa postanowiła powiedzieć, co myśli o nadchodzącej edycji i jej uczestnikach.

Joanna Krupa o Top Model

Modelka została prowadzącą programu w 2010 roku i świetnie odnalazła się w tej roli. Obecnie trwają przygotowania do 12. edycji show, przez co celebrytka nie mogła nacieszyć się w pełni wakacjami z rodziną. Okazuje się, że mimo tylu sezonów nie jest ona znudzona formatem, a ten wciąż potrafi ją zaskoczyć, jak i jego uczestnicy.

Co sezon, co nas zaskakuję. Ci uczestnicy są przez tyle lat przyzwyczajeni. Ci uczestnicy są przez tyle lat przyzwyczajeni do tego, co my od nich chcemy, że co roku przychodzą coraz bardziej przygotowani i gotowi na wszystko. Wiadomo — mam ludzi, którzy się nieraz poddają. Ale są bardziej pewni siebie, mamy różne zadania. Każdy sezon czymś zaskakuje — powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Według prowadzącej nowe osoby marzące o wielkiej karierze w modelingu coraz lepiej wpisują się w oczekiwania jurorów i są bardziej przygotowani na trudne zadania, jakie się przed nimi stawia w trakcie programu. Choć wciąż znajdują się i tacy, których to przerasta. Jednak przyszli modele i modelki wciąż potrafią zaskoczyć, dzięki czemu nie jest nudno, a nowy sezon to nowe możliwości i zabawa.

Myślę, że najbardziej zaskakują kandydaci. Nas też zaskakują, myślimy, że ktoś jest super, a potem to się zmienia co odcinek. Są ekstremalne zadania, jest fun, nie jest nudno. Dla nas to też przeżycie, że mamy takich fajnych kandydatów co roku, którzy wiedzą, co my chcemy — dodała.

Wydaje się, że Krupa świetnie bawi się na planie Top Model. Jednak nie jest to jedyne show, do którego się przygotowuje. Ma także niedługo poprowadzić nowy program z Ewą Chodakowską.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Bernie Leadon, Don Henley, Randy Meisner i Glenn Frey z Eagles fot. Facebook @Eagles

Nie żyje współzałożyciel The Eagles. To oni stworzyli kultowy „Hotel California”. Zespół wydał oświadczenie

Rafał Mroczek fot. Instagram @rafalmroczek

Rafał Mroczek pojawił się na chrześcijańskim zlocie i przemówił do młodzieży: „Droga do wolności jest z Jezusem”