w

Te gwiazdy urodziły po 40. Nie tylko Rozenek, Skrzynecka i Kukulska. Rekordzistka została mamą w wieku 59 lat!

Nicole Kidman, Monika Mrozowska, Małgorzata Kożuchowska, Courteney Cox, Małgorzata Rozenek, Justyna Steczkowska - fot. Instagram @nicolekidman, @courteneycoxofficial, @monikakingamrozowska, @m_rozenek, @malgorzatakozuchowska_, @justynasteczkowska
Nicole Kidman, Monika Mrozowska, Małgorzata Kożuchowska, Courteney Cox, Małgorzata Rozenek, Justyna Steczkowska - fot. Instagram @nicolekidman, @courteneycoxofficial, @monikakingamrozowska, @m_rozenek, @malgorzatakozuchowska_, @justynasteczkowska

Marzenia o macierzyństwie nie znają wieku. To wyjątkowy etap, który można osiągnąć w różnych momentach życia i na różne sposoby. Niektóre celebrytki postanowiły zostać matkami po przekroczeniu 40. roku życia. To odważne i inspirujące historie, które pokazują, że rodzicielstwo w tym wieku jest możliwe i równie piękne. Przyjrzyjmy się kilku osobom, które podjęły tę wyjątkową przygodę.

Rola matki dla wielu kobiet jest jedną z najważniejszych i najbardziej wymagających ról, jakie mogą podjąć w swoim życiu. Jednak niektóre gwiazdy postanowiły wziąć udział w tej wyjątkowej przygodzie po przekroczeniu 40. roku życia. To odważne i inspirujące podejście do macierzyństwa, które pokazuje, że nie ma jednej właściwej drogi do spełnienia marzeń o rodzinie. Które gwiazdy zdecydowały się na późne macierzyństwo?

Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego syna po 40-tce

Małgorzata Rozenek z Jackiem Rozenkiem doczekała się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Po rozwodzie związała się z Radosławem Majdanem, z którym zapragnęła mieć potomka. Para chętnie relacjonowała w sieci i telewizji starania o najmłodszą pociechę. Dzięki in vitro 10 czerwca 2020 roku powitali na świecie Henryka. Celebrytka urodziła go w wieku 42 lat.

Halle Berry została mamą w wieku 42 i 47 lat!

Halle Berry to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Urodziła córkę, Nahlę Ariela Aubry, w 2008 roku, gdy miała 41 lat. Po rozstaniu z jej ojcem, Gabrielem Aubrym, związała się z aktorem Oliverem Martinezem. 13 lipca 2013 roku wzięli kameralny ślub, a 5 października 2013 powitali na świecie syna, Maceo Roberta. Aktorka miała wówczas 47 lat. Berry jest przykładem, że wiek nie stanowi przeszkody w osiągnięciu marzenia o rodzicielstwie.

Natalia Kukulska została mamą po 40-tce

Natalia Kukulska wraz z perkusistą Michałem Dąbrówką doczekała się trojga dzieci syna Jana, córki Anny oraz najmłodszej pociechy, niespełna 7-letniej dziś Laury. Dziewczynkę urodziła na blisko dwa miesiące przed 41. urodzinami.

Nicole Kidman urodziła mając 41 lat

Australijsko-amerykańska aktorka Nicole Kidman, długo marzyła o tym, by zostać matką, lecz dwa razy nie donosiła ciąży. Wraz z Tomem Cruisem adoptowała Isabellę i Connora Antony’ego. Gdy została żoną Keitha Urbana, dwa lata po ślubie urodziła córkę, Sunday Rose. Dziewczynka przyszła na świat 7 lipca 2008 roku, a wtedy Nicole miała 41 lat. W grudniu 2010 matka zastępcza urodziła ich drugą pociechę, Faith Margaret. Kidman udowadnia, że można osiągnąć balans między karierą aktorską a rodzicielstwem, bez względu na wiek.

Joanna Krupa

Joanna Krupa długo marzyła o macierzyństwie i w końcu dopięła swego. W wieku 40 lat urodziła córkę, Ashę-Leigh Nunes. Obecnie wychowuje ją samodzielnie, ponieważ pozostaje z mężem w separacji.

Monica Bellucci została mamą w wieku 39 i 45 lat

Włoska aktorka Monica Bellucci urodziła swoją pierwszą córkę, mając 39 lat, natomiast drugą, Léonie, w wieku 45 lat. To wyjątkowa historia, która pokazuje, że macierzyństwo po 40-tce jest możliwe i piękne.

Kasia Sokołowska została mamą w wieku 49 lat

Katarzyna Sokołowska przez lata skupiała się na karierze zawodowej. Gdy była pewna, że ma niezachwianą pozycję w branży i zdecydowanie więcej wolnego czasu, podjęła decyzje o założeniu rodziny. W 2022 roku, wraz z Arturem Kozieją, doczekała się syna, Iwa Lwa.

Katarzyna Skrzynecka została mamą po 40-tce

Katarzyna Skrzynecka po kilku miłosnych zawodach w końcu poznała mężczyznę swojego życia. Okazał się nim Marcin Łopucki, z którym doczekała się upragnionej córki, Alikii. Urodziła ją na kilka tygodni przed 41. urodzinami.

Courteney Cox urodziła w wieku 40 lat

Aktorka Courteney Cox, znana z roli w popularnym serialu „Przyjaciele”, urodziła córkę Coco w wieku 40 lat. Jej historia jest dowodem na to, że nie ma określonego momentu w życiu, w którym można założyć rodzinę.

Katarzyna Figura urodziła w wieku 42 lat

Katarzyna Figura ma troje dzieci. Najstarszy, syn Aleksander, jest owocem jej małżeństwa z przedsiębiorcą Janem Chmielewskim. Z reżyserem Ablem Ferrarą doczekała się dwóch córek: Koko Claire i Kaszmir Amber. Najmłodszą urodziła, mając 42 lata.

Gwen Stefani urodziła trzeciego syna w wieku 44 lat

Amerykańska piosenkarka Gwen Stefani urodziła swojego trzeciego syna, Apolla Bowie Flynn, w wieku 44 lat. Stefani dowodzi, że miłość do rodziny nie zna granic wiekowych.

Monika Mrozowska po raz czwarty została matką w wieku 41 lat

Monika Mrozowska jest doskonałym przykładem tego, że macierzyństwo nie ma wieku. Mając 41 lat, po raz czwarty została mamą. Lucjan jest owocem jej związku z producentem eventowym Maciejem Auguścikiem-Lipką.

Susan Sarandon ostatnie dziecko urodziła w wieku 46 lat

Susan Sarandon udowadnia, że miłość i macierzyństwo nie znają ograniczeń wiekowych. Jej historia jest dowodem na to, że każdy moment w życiu może być odpowiedni, aby przyjąć najpiękniejszy dar — dziecko. Pierwsze dziecko, córkę Evę Amurri urodziła, mając 39 lat. Cztery lata później na świat przyszedł jej syn, Jack Henry Robbins. Najmłodszy, Miles Robbins urodził się w 1992 roku, a więc aktorka miała wtedy 46 lat. Wcześniej nie doczekała się dzieci m.in. dlatego, że zmagała się z endometriozą.

Agnieszka Włodarczyk urodziła, mając 40 lat

Agnieszka Włodarczyk w 2020 roku związała się z triathlonistą Robertem Karasiem. 7 lipca 2021 roku urodziła ich syna, Milana. Chłopiec przyszedł na świat, gdy miała 40 lat.

Justyna Steczkowska została mamą w wieku 41 lat

Justyna Steczkowska po rozstaniu z Pawłem Fortuną związąła się z Maciejem Myszkowskim, z którym doczekała się trojga dzieci: Leona, Stanisława i Heleny. Jedyna córka artystki przyszła na świat w 2013 roku, a wtedy rocznikowo miała 41 lat.

Małgorzata Kożuchowska urodziła, mając 43 lata

Małgorzata Kożuchowska od 2014 roku realizuje się już nie tylko jako aktorka i żona, ale też mama. To właśnie wtedy, w wieku 43 lat, powitała na świecie upragnionego syna, Jana Franciszka. Z synem połączyła ją silna więź i dziś żałuje jedynie, że chłopiec nie doczekał się rodzeństwa.

Katarzyna Warnke została matką w wieku 42 lat

Katarzyna Warnke wraz z Piotrem Stramowskim doczekała się córki, Heleny. Dziewczynka przyszła na świat w 2019 roku, a wtedy aktorka miała 42 lata.

Anna Korcz urodziła syna w wieku 43 lat

Anna Korcz wraz z Robertem Korczem doczekała się dwóch córek: Anny i Katarzyny. Po rozwodzie wzięła ślub z Pawłem Pigoniem. W wieku 43 lat urodziła ich syna, Jana.

Agnieszka Maciąg po raz pierwszy została mamą w wieku 43 lat

Agnieszka Maciąg w wieku 43 lat dołączyła do grona mam po 40-tce. Wówczas to na świecie pojawił się owoc jej małżeństwa z Robertem Wolańskim, Helenka.

Weronika Marczuk doczekała się pierwszego dziecka w wieku 49 lat

Weronika Marczuk przez wiele lat starała się o dziecko. W końcu w 2020 roku jej marzenie spełniło się i powitała na świecie córkę, Annę. Gdy dziewczynka przyszła na świat, była żona Cezarego Pazury miała 49 lat.

Katarzyna Glinka została mamą po czterdziestce

Katarzyna Glinka wraz z mężem Przemysławem Gołdonem doczekała się syna, Filipa. Z kolei owocem jej związku z Jarosławem Bienieckim jest Leo, który urodził się 5 maja 2020 roku. Gdy przyszedł na świat, aktorka znana z Barw szczęścia miała 43 lata.

Barbara Sienkiewicz w wieku 60 lat urodziła bliźnięta

Barbara Sienkiewicz - fot. screenshot YouTube @FAKT
Barbara Sienkiewicz – fot. screenshot YouTube @FAKT

Barbara Sienkiewicz w tym zestawieniu jest rekordzistką. W wieku 60 lat doczekała się bliźniąt – Ani i Piotra. Choć wielokrotnie spekulowano, czy to ona urodziła maluchy, nigdy nie skomentowała krążących pogłosek, tłumacząc jedynie, że to była jej decyzja. Nieznany jest też ojciec dzieci, który nie utrzymuje z nimi kontaktu.

Urszula po raz drugi została mamą w wieku 43 lat

Urszula jest mamą dwóch synów. Starszy przyszedł na świat w 1987 roku jako owoc małżeństwa ze Stanisławem Zybowskim. Młodszy, Szymon, urodził się 5 maja 2003 roku, a jego tatą jest Tomasz Kujawski. Wokalistka jako dojrzała już kobieta świetnie poradziła sobie z rolą mamy i umiejętnie godziła obowiązki zawodowe z życiem prywatnym.

Tamara Arciuch urodziła córkę, mając 41 lat

Tamara Arciuch od lat realizuje się jako aktorka, partnerka i mama. Z Bernardem Szycem doczekała się 24-letniego dziś syna Krzysztofa Maksymiliana. Z kolei z Bartłotmiejem Kasprzykowskim wychowuje dwoje wspólnych dzieci: syna Michała i córkę Nadię. Dziewczynkę urodziła, mając 41 lat.

Rodzicielstwo po 40-tce staje się coraz bardziej powszechne i akceptowane. Te gwiazdy pokazują, że nie ma jednej właściwej drogi do macierzyństwa, a wiek nie jest przeszkodą. To piękne i inspirujące, że kobiety na całym świecie odważnie podążają za swoimi marzeniami o rodzinie, niezależnie od tego, ile lat mają.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Al Pacino - fot. Instagram @nooralfallah, screenshot YouTube @JimmyKimmelLive

83-letni Al Pacino doczekał się dziecka z 29-latką. Teraz będzie musiał płacić olbrzymie alimenty! Sąd w LA był dla niego bezlitosny

Lil Masti, Tomasz Woźniakowski - fot. Instagram @lilmasti

Lil Masti WYSZŁA ZA MĄŻ! Pokazała kadry z ceremonii. Postawiła na nietypową kreację (FOTO)