w

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na późne macierzyństwo. Po latach przyznała, że żałuje jednego. „To jest takie niespełnienie”

Małgorzata Kożuchowska - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_
Małgorzata Kożuchowska - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska urodziła syna po 40-tce. Po latach przyznała, że jest coś, czego bardzo żałuje. Co miała na myśli?

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która największą popularność zyskała dzięki roli Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość. Mimo iż z produkcją rozstała się już kilka lat temu, fani produkcji nadal o niej pamiętają, a w internecie wciąż popularny jest fragment, w którym ginie po zderzeniu z kartonami.

Kożuchowska przez lata skupiała się wyłącznie na karierze zawodowej. Dopiero w 2008 roku wyszła za mąż za dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, a pięć lat później została mamą. 10 października 2014 roku na świat przyszedł jej jedyny syn, Jan Franciszek. Para w trosce o jego bezpieczeństwo jak dotąd nie zdecydowała się pokazać jego twarzy.

Małgorzata Kożuchowska żałuje, że późno zdecydowała się na macierzyństwo

Małgorzata mimo ogromnej popularności niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i podczas rozmowy z Magdą Mołek w programie pt. W moim stylu przyznała, że chciałaby mieć drugie dziecko i w tej kwestii czuje się niespełniona.

Chciałabym mieć drugie dziecko. Wiesz, to jest takie niespełnienie. Chciałabym, ale cieszę się, że jest Jasiu. Jestem przeszczęśliwa i jakby być może dlatego, że wiem, że to było takie trudne, to tak bardzo to też doceniam — powiedziała.

Dodała, że gdyby mogła cofnąć czas, na pewno zaczęłaby starania o potomstwo znacznie wcześniej.

Gdybym właśnie, nie wiem, mogła decydować wcześniej, czy tam wrócić wstecz, to bym się tym wcześniej zajęła — dodała.

Z kolei w innym wywiadzie wyznała, że starania o dziecko podjęła tak naprawdę w ostatnim momencie i narodziny Jana były prawdziwym cudem.

Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią — powiedziała Twojemu Stylowi.

Nie da się nie zauważyć, że coraz więcej kobiet odkłada w czasie starania o dziecko, stawiając na pierwszym miejscu karierę. Myślicie, że to dobra decyzja?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa ma dar do zarabiania pieniędzy. W kilka tygodni na jej konto wpłynęły MILIONY! Tabloid ujawnił, jak tego dokonała

Władimir Putin, Igor Sokołowski - fot. screenshot Polsat News, FAKT

Dziennikarz Polsatu nie wytrzymał i na antenie nazwał Putina „śmieciem”. Nagranie bije rekordy popularności w sieci [WIDEO]