w

Joanna Krupa ma dar do zarabiania pieniędzy. W kilka tygodni na jej konto wpłynęły MILIONY! Tabloid ujawnił, jak tego dokonała

Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa
Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa jest nie tylko piękna, ale i ma głowę na karku. W czasie, gdy wszyscy głośno narzekają na szalejącą inflację, ona zarabia miliony. Niektórzy przez całe życie nie zarobią tyle, co ona w kilka tygodni!

Joanna Krupa to modelka, która urodziła się w Polsce, jednak gdy skończyła 5 lat, wraz z matką przeniosła się do Chicago. Przez krótki okres czasu trenowała taniec klasyczny, jednak później coraz bardziej zaczęła interesować się modelingiem. Karierę zaczęła robić pod pseudonimem Regina Bartkowski. Po raz pierwszy na szklanym ekranie mogliśmy zobaczyć ją w programie Zostań laską Snoop Doga. Krótko po tym powiększyła sobie biust i zaczęła zarabiać jako fotomodelka. Dotychczas miała okazję pojawić się na okładach największych czasopism, w tym Glamour, Playboy i GQ.

W Polsce rozpoznawalność przyniósł jej program Top Model. Od 2010 roku realizuje się jako jurorka i prowadząca popularne show. Oprócz tego, że jest piękna, ma także głowę na karku i świetnie radzi sobie finansowo. Mało kto może pochwalić się takimi zarobkami.

Joanna Krupa w kilka tygodni zarobiła miliony

Krupa na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, jednak z uwagi na zobowiązania zawodowe dużo czasu spędza także w Polsce, gdzie zarabia krocie. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała jednak, że życie w USA nie jest tanie i ona także nie raz musi zaciskać pasa.

W Stanach też inflacja jest masakryczna. Benzyna też jest bardzo droga. Odkąd jeżdżę autem, nie była taka droga. Jak przyjeżdżam ze Stanów, to tutaj i tak jest taniej. Nieruchomości też poszły w górę. Nie wydaję pieniędzy na markowe ciuchy

Za oceanem realizuje się głównie jako mama 3-letniej Ashy, dlatego też znacznie ograniczyła tam aktywność zawodową. Przylatując do Polski, stara się maksymalnie wykorzystać wolny czas, a przy tym sporo zarobić.

Ostatnio nagrywała najnowszy sezon Top Model. Za pojawienie się w programie dostała ok. 500 tys. zł. Równocześnie mogliśmy zobaczyć ją także w spocie reklamowym popularnej platformy sprzedażowej, sieci komórkowej, marki bieliźnianej, a także zachwalała makarony. Za każde z tych zleceń mogła zgarnąć od 300 do 500 tys. zł.

Dodatkowym źródłem dochodu są także media społecznościowe. Na swoim profilu na Instagramie często prezentuje buty znanej marki, a za każdy taki post dostaje kilkanaście tysięcy złotych.

Po podliczeniu całości okazuje się, że w około 2 miesiące Joanna Krupa zarobiła co najmniej 2 miliony złotych. Co tu dużo mówić, na widok tej kwoty może się zakręcić w głowie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek przez ostrą krytykę widzów trafiła pod opiekę specjalistów. Kolejnych wpadek na wizji już nie będzie

Małgorzata Kożuchowska - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na późne macierzyństwo. Po latach przyznała, że żałuje jednego. „To jest takie niespełnienie”