w

Dziennikarz Polsatu nie wytrzymał i na antenie nazwał Putina „śmieciem”. Nagranie bije rekordy popularności w sieci [WIDEO]

Władimir Putin, Igor Sokołowski - fot. screenshot Polsat News, FAKT
Władimir Putin, Igor Sokołowski - fot. screenshot Polsat News, FAKT

Igor Sokołowski w jednym z ostatnich wystąpień na antenie Polsat News poruszył temat problemu z ogrzewaniem. Wspomniał, że coraz więcej osób pali śmieci, po czym płynnie zmienił temat, wspominając o Władimirze Putinie. Cały internet cytuje jego słowa.

Igor Sokołowski od czerwca ubiegłego roku związany jest ze stacją Polsat News. Na co dzień pracuje nad serwisem W rytmie dnia, w którym omawia najważniejsze tematy. Podczas jednego z ostatnich wejść omawiał problem związany z ogrzewaniem.

Od dłuższego czasu Polacy drżą z niepokoju na myśl o tym, co czeka ich tej zimy. Wszyscy martwią się, że przez kryzys energetyczny może dojść do sytuacji, że temperatury w mieszkaniach drastycznie spadną. Sokołowski w swoim materiale wspomniał też o paleniu odpadami, nawiązując w ten sposób do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego:

Powiemy, że są tacy, którzy zbyt dosłownie wzięli słowa Jarosława Kaczyńskiego, który mówił, że w tej chwili trzeba palić wszystkim, poza oponami czy podobnie szkodliwymi rzeczami, bo Polska musi być ogrzana i rzeczywiście, śmieciami niektórzy zaczęli palić — powiedział.

Zaraz po tym na antenie padły przełomowe słowa.

Dziennikarz Polsat News nazwał Władimira Putina „śmieciem”

Sokołowski poruszył temat porannego orędzia Władimira Putina, który w środę 21 września ogłosił w Rosji częściową mobilizację:

A skoro o śmieciach mowa, to wrócimy też do słów Władimira Putina, który […] był łaskaw różne rzeczy wygadywać — powiedział.

Rosjanie niezbyt optymistycznie podeszli do tego pomysłu i od wczoraj na ulicach toczą się masowe protesty, a w sieci najczęściej szukają domowych sposobów na złamanie ręki. Pojawiły się nawet ogłoszenia, w których ludzie oferują, że za 1500 rubli zrobią to bezboleśnie. Sytuacja jest naprawdę napięta, a wiele osób zostało dotkliwie pobitych przez tamtejszą policję.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Kożuchowska - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na późne macierzyństwo. Po latach przyznała, że żałuje jednego. „To jest takie niespełnienie”

Ida Nowakowska, Joanna Kurska - fot. Kurnikowski/AKPA

Joanna Kurska po powrocie do pracy w TVP zbiera same pochwały. Ida Nowakowska wprost nie może się jej nachwalić! Taka szefowa to skarb