w

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Fani nie mogli wyjść z zachwytu! „Pięknie”

Małgorzata Kożuchowska - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_
Małgorzata Kożuchowska - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda postanowiła pokazać się tam w zupełnie innym wydaniu. Gwiazda zrezygnowała z makijażu i filtrów.

Małgorzata Kożuchowska jest znaną aktorką, aktywną w branży od bardzo długiego czasu. Początkowo związana była z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, a następnie z Teatrem Narodowym i wieloma innymi placówkami w całym kraju. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 1994 roku w filmie Oczy niebieskie. Fani kojarzą ją z takich produkcji, jak Killer, Zróbmy sobie wnuka, Listy do M 2., M jak miłość czy Rodzinka.pl.

Aktorka od lat wierna jest swojemu wizerunkowi. Jej cechami charakterystycznymi stały sięgające ramion blond włosy i czerwone usta. Jednak potrafi ona także zaskoczyć swoimi stylizacjami. Tym razem postawiła na zupełnie naturalny wygląd.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Aktorka w przeciwieństwie do wielu kolegów i koleżanek z branży nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Gwiazda woli naturalność i od wielu lat podziwiana jest za swoje wyczucie stylu, będąc jedną z najlepiej ubranych aktorek.

Tym razem postanowiła po raz kolejny podkreślić swoje przywiązanie do naturalnego wyglądu poprzez wstawienie w mediach społecznościowych zdjęcia bez grama makijażu. Fani nie mogli wyjść z zachwytu, jak dobrze prezentuje się 52-letnia gwiazda.

  • Bez makijażu buzia wydaje się młodsza.
  • Wow pięknie, nie poznałam.
  • Jaka piękna bez makijażu.
  • Szanuję i wręcz kocham Pani uwielbienie naturalności.
  • Jest Pani piękna – NATURALNIE!
  • Przepięknie, lekko i szczęśliwie.
  • Pięknie!

Jak Wam się podoba aktorka bez całej otoczki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Kevin Spacey, Borys Szyc - fot. Instagram @kevinspacey, @borys.szyc

Kevin Spacey uniewinniony! Borys Szyc reaguje na werdykt. Aktor był zdegustowany sprawą

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa spędziła rodzinne wakacje. Czy rozwodu nie będzie? Powiedziała szczerze o relacjach z mężem