w

Joanna Krupa spędziła rodzinne wakacje. Czy rozwodu nie będzie? Powiedziała szczerze o relacjach z mężem

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha - fot. Instagram @joannakrupa
Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa ostatnio pozostaje w centrum zainteresowania mediów. Wszystko z powodu niedawno ogłoszonego rozstania z mężem. Pojawiły się jednak plotki, że para ma się znowu ku sobie. Czy z rozwodu jednak nici? Modelka powiedziała o relacjach z mężem.

Joanna Krupa jest dobrze znaną celebrytką ze szklanego ekranu. Większość kojarzy ją z programu Top Model. Niewiele osób wie, że prywatnie spełnia się także jako żona i matka. Modelka ma za sobą już dwa śluby. W 2013 roku wyszła za przedsiębiorcę Romaina Zago, ale ich związek zakończył się rozwodem w 2017 roku.

W 2018 roku poślubiła kolejnego przedsiębiorcę Douglasa Nunesa. Para doczekała się córki o imieniu Asha, która przyszła na świat w 2019 roku. Niedawno małżeństwo ogłosiło separację, a teraz przyznali, że mają zamiar się rozwieść. Okazuje się jednak, że wciąż spędzają wspólnie czas.

Joanna Krupa o relacja z mężem

Para niedawno spędziła wspólnie z córką wakacje we Włoszech. Relacją z rodzinnej podróży modelka pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Nie wiem, czy to można nazwać wakacjami. Tak naprawdę to trzy dni miałam wolnego między nagraniami. Douglas był z nią tam dwa dni wcześniej, więc oni mieli troszkę bardziej wakacje. Ja bardziej hardcorowo przyleciałam i byłam. Było wspaniale, pięknie — tłumaczyła Plotkowi.

Okazuje się, że wakacje to zaledwie kilka dni, z czego część czasu spędzili osobno. Mąż prezenterki przybył z córką do Włoch wcześniej, a celebrytka dołączyła do nich w przerwie między nagraniami do nowego programu. Jednak chcieli zapewnić córce, jak najlepsze chwile. To właśnie ona jest kluczowym czynnikiem w ich relacjach, jak się okazuje.

Będziemy związani do końca życia ze względu na córkę. Asha jest najważniejsza w moim życiu. Strasznie źle bym się czuła, jakbym coś zrobiła, co uszkodziłoby jej happiness. Czasem wezmę momenty trudne na swoją klatę, które przeżywam, by ona nie czuła tej sytuacji. Czasem są sytuacje, że nie jest łatwo, ale dla niej jestem gotowa wszystko zrobić — powiedziała dla Plotka.

Rodzice dziewczynki nie rezygnuję jednak z rozstania, ale żadne z nich nie chce, by ich rozwód odbił się negatywnie na dziecku. Chcą zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo i poczucie bezpieczeństwa.

Ja kocham dziecko, on kocha dziecko ponad wszystko. Robimy wszystko, by być przyjaciółmi, żeby było jak najlepiej dla niej. By Asha czuła, że ta rodzina jest. Że nic się nie zmieniło. Oczywiście wiadomo, z jednej strony się coś zmieniło, bo Douglas ma swoje miejsce, my mamy swój dom gdzie indziej. Taki tryb życia próbujemy jednak mieć, by ona nie odczuła, że coś jest nie tak — dodała.

Douglas i Joanna starają się pozostawać, pomimo decyzji o rozstaniu w przyjacielskich relacjach. Wciąż dobrze się dogadują i starają się dla dobra córki unikać konfliktów oraz nieporozumień.

Myślicie, że na dłuższą metę ma to szansę się udać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Małgorzata Kożuchowska - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Fani nie mogli wyjść z zachwytu! „Pięknie”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @maciejkurzajewski, @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na rajskich wakacjach. Cena za hotel zwala z nóg!