w

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na rajskich wakacjach. Cena za hotel zwala z nóg!

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @maciejkurzajewski, @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @maciejkurzajewski, @katarzynacichopek

Okres urlopowy trwa w najlepsze, a celebrycie korzystają z pięknej pogody. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na luksusowe, zagraniczne wakacje. Cena za nocleg robi wrażenie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od pewnego czasu są jedną z najpopularniejszych para polskiego show-biznesu. Zyskali nawet własny pseudonim, który brzmi Kurzopki. Para nie tylko jest razem, ale także pracuje razem jako prowadzący programu Pytanie na Śniadanie.

Celebryci na początku ukrywali swoją relację przed mediami, ale ten okres mają dawno za sobą. Teraz są już zaręczeni i oboje lubią pokazywać się publicznie razem, a także chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. To tam relacjonują swoje luksusowe wakacje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na wakacjach

Para spędza ze sobą mnóstwo czasu, także tego wolnego. Wspólnymi chwilami chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. To stamtąd można dowiedzieć się, że celebryci wybrali się na egzotyczne wakacje. Towarzyszą im także dzieci. Patchworkowa rodzina świetnie się bawi, korzystając ze słonecznej pogody, lekcji nurkowania, pięknych widoków i rajskich plaż.

Dzisiaj miałam niesamowitą przygodę z rodzinnym nurkowaniem! To był mój pierwszy raz w Morzu Śródziemnym i nie mogłam się doczekać, aby odkryć jego podwodne piękno — relacjonowała Cichopek na Instagramie.

Wiadomo, że para wybrała się nad Morze Śródziemne. Podobno spędzają urlop w Turcji w miejscowości Alanya, jak donosił Pudelek. Celebryci zatrzymali się w naprawdę luksusowym hotelu, ponieważ jest to pięciogwiazdkowy przybytek z prywatną plażą i odkrytym basenem. Na miejscu znajduje się także restauracja, centrum SPA i odnowy biologicznej, fitness. Największe wrażenie jednak robi cena. Okazuje się, że doba w pokoju hotelowym kosztuje w tym miejscu około 2000 złotych! To się dopiero nazywa luksus.

 

 

Chcielibyście wybrać się kiedyś na takie wakacje?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa spędziła rodzinne wakacje. Czy rozwodu nie będzie? Powiedziała szczerze o relacjach z mężem

Jarosław Jakimowicz - fot. AKPA/Niemiec

Jarosław Jakimowicz jednak wróci na ekrany? „Nie ma dłużej co utrzymywać w tajemnicy”. Prezenter dostał nową pracę