w

Cichopek i Kurzajewski łączą siły. Ogłosili nowy projekt zawodowy i na starcie wzięli na tapet swój coming out: „Poczuliśmy się dociskani”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po zwolnieniu z Pytania na śniadanie nie porzucili marzeń o dziennikarstwie i wspólnej pracy. Ostatnio podzielili się z fanami dobrymi wieściami — ruszają z nowym projektem zawodowym i od razu opowiedzieli, dlaczego dokonali coming outu. Co teraz będą robić?

Katarzyna Cichopek to aktorka, która ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki M jak miłość. W międzyczasie angażowała się w kilka innych projektów, lecz wiele z nich przechodziło bez echa. Mimo to nie poddawała się i po wielu latach ciężkich starań, została doceniona przez władze TVP. We wrześniu 2020 roku dołączyła do obsady Pytania na śniadanie, w którym stworzyła duet z Maciejem Kurzajewskim. Widzowie, po początkowej fali krytyki, obdarzyli ich sympatią. W krótkim czasie wyszło na jaw, że prowadzący również zapałali do siebie uczuciem, lecz znacznie silniejszym niż przyjaźń. Nieoczekiwanie 11 marca 2022 roku celebrytka wraz z Marcinem Hakielem poinformowała o końcu ich małżeństwa, przez co w mediach niemal od razu zaroiło się od pogłosek o jej relacji z kolegą ze śniadaniówki.

Plotki okazały się prawdą. Cichopek i Kurzajewski stworzyli parę nie tylko w telewizji, ale i w życiu prywatnym. Przez kolejne miesiące pojawiali się razem przed kamerami i celebrowali przed nimi m.in. urodziny dziennikarza. W chwili, gdy władzę w Polsce przejęła nowa partia, oboje pożegnali się z pracą w Pytaniu na śniadanie. Zdaje się jednak, że na tyle dobrze im się razem pracowało, że zdecydowali się ruszyć ze wspólnym projektem. Jakim?

Cichopek i Kurzajewski łączą siły. Będą prowadzić autorski podcast

Wielu fanów pary zastanawiało się, jak potoczą się ich losy, odkąd stracili posady w Telewizji Polskiej. Okazuje się, że był to bodziec, który skłonił ich do działania i postanowili ruszyć z autorskim podcastem, który otrzymał nazwę Serio?. Ostatnio poinformowali, że ich pierwszym gościem będzie coach i mówca motywacyjny, Jakub B. Bączek.

Aby zachęcić internautów do oglądania pierwszego odcinka, prowadzący opublikowali w mediach społecznościowych krótką zapowiedź ich rozmowy. Trzeba przyznać, że wybrali naprawdę świetny fragment, bowiem dotyczy on… coming outu. Podczas gdy do niedawna w ogóle nie poruszali publicznie takich tematów, tym razem sami decydowali o tym, co zostanie wyemitowane. Ich gość powiedział przed kamerami:

Paręnaście dni temu zrobiłem coming out. Publicznie powiedziałem po raz pierwszy, głośno i do szerokiej publiczności, że jestem gejem. Jedna z takich najczęstszych reakcji, która się pojawiła, to ludzie pisali: „Nareszcie”

– powiedział mężczyzna.

Kasia skomentowała to słowami: to jest super ciekawe. Coach zaś ciągnął wątek:

Zacząłem się zastanawiać, czy popełniłem jakiś błąd, czy grzech, czy powinienem się wytłumaczyć, dlaczego nie 10 lat temu.

Zdaje się, że Maciej dostrzegł w jego historii pewną analogię, ponieważ niespodziewanie sam otworzył się na ten temat. Można odnieść wrażenie, że opowiedział o tym, dlaczego z Cichopek dokonali coming outu. Prawdą jest, że niejako zostali do tego zmuszeni, bowiem jako pierwsza o relacji pary prezenterów wygadała się eks żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz.

Dlaczego w ogóle musisz się zastanawiać, czy masz to robić, czy masz to ogłaszać światu, czy tak, czy nie? […] My też w wielu przypadkach swoich zastanawialiśmy się, w którym momencie powinniśmy jakąś informację podać światu. Czy w ogóle powinniśmy ją podawać i poczuliśmy się dociskani. Zdarzało się tak, że nie mieliśmy wyboru…

Jesteście ciekawi, co jeszcze powiedzą? Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Piotr Kupicha - fot. Podlewski/AKPA

Piotr Kupicha STRACIŁ PRAWO JAZDY! Twierdzi, że wszystkiemu winien jest… widz TVN. „Doniósł na mnie”

Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda, Iwona Pavlović, Taniec z gwiazdami - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

„TzG”. Występ Roxie doprowadził do kłótni jurorek. Kasprzyk dogryzła Pavlović żartując z jej ZĘBÓW. Doczekała się kąśliwej odpowiedzi