w

Jarosław Jakimowicz jednak wróci na ekrany? „Nie ma dłużej co utrzymywać w tajemnicy”. Prezenter dostał nową pracę

Jarosław Jakimowicz - fot. AKPA/Niemiec
Jarosław Jakimowicz - fot. AKPA/Niemiec

Jarosław Jakimowicz nie miał ostatnio dobrej passy. Jednak jego pasmo niepowodzeń najwyraźniej zostało przerwane. Prezenter pochwalił się w mediach społecznościowych, że otrzymał nową propozycję pracy.

Jarosław Jakimowicz w ostatnim czasie musiał zmierzyć się ze sporymi problemami. Najpierw stracił posadę w Pytaniu na Śniadanie, niedługo potem pożegnał się z W kontrze i ze współpracą z |Telewizją Polską. Do kupki nieszczęść dołączył także wyrok sądowy, jakie niedawno otrzymał. Wydawało się, że to koniec i prezentera nie zobaczymy już na szklanym ekranie.

Jednak okazuje się, że kontrowersyjny celebryta powróci. Poinformował, że otrzymał nową propozycję współpracy.

Jarosław Jakimowicz chwali się nową pracą

Prezenter ostatnio podpadł wielu osobom z branży. Na swoim koncie ma już także dwa wyroki sądowe. Jednak nawet to nie zamknęło mu drzwi do kariery. Okazuje się, że powróci on do roli prezentera, ponieważ dostał nową propozycję współpracy.

Nie ma dłużej co utrzymywać w tajemnicy. Coś o czym wiedziałem, że nastąpi po ewentualnej zmianie po wyborach dzieje się teraz. Pełen rozczarowań kto moim wrogiem a kto kompanem jak mówią słowa piosenki w #reset ale szczęśliwy.

I dobrze. Dostałem nieprawdopodobną propozycję! – napisał na Instagramie.

Prezenter pochwalił się nowym projektem w mediach społecznościowych. Podobno ma się on skupiać na jego rozwoju duchowym, a nie na samej polityce.

Będę bronił Kościoła, wartości chrześcijańskich, wiary, tradycji, Polski. Jestem Polakiem, zawsze w klapie nosiłem biało-czerwoną flagę, żadnej innej. To są polskie media, w których tutaj jestem. Tak więc za chwilę do zobaczenia — tłumaczył prezenter.

Nie wiadomo na razie dokładnie, o jaki projekt chodzi, poza tym, że ma być związany z tematyką religijną. Jakimowicz znany jest z konserwatywnych poglądów. Ciekawe, czym tym razem zaskoczy fanów gwiazdor.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @maciejkurzajewski, @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na rajskich wakacjach. Cena za hotel zwala z nóg!

Madonna, fot. Instagram @madonna

Madonna świętuje. Jak się miewa królowa popu? Zatańczyła na Instagramie!