w

SuperSuper

Jarosław Jakimowicz został SKAZANY przez sąd! „Dzisiaj zapadł prawomocny wyrok”. Co czeka prezentera?

Jarosław Jakimowicz - fot. AKPA
Jarosław Jakimowicz - fot. AKPA

Jarosław Jakimowicz nie ma ostatnio szczęścia w życiu. Prezenter zbiera żniwo swoich wcześniejszych wybryków. Teraz musi poradzić sobie z wyrokiem sądowym, jaki niedawno zapadł. Będzie go to drogo kosztować!

Jarosław Jakimowicz jest obecnie na bezrobociu, jako że niedawno stracił posadę w Telewizji Polskiej. Okazuje się, że brak pracy nie jest jego jedynym problemem w ostatnim czasie. Znany jest ze swojego wybuchowego temperamentu i skłonności do atakowania koleżanek i kolegów z branży.

To właśnie to przyniosło mu kolejny powód do zmartwień. Doczekał się bowiem wyroku sądowego za zniesławienie. Będzie musiał zapłacić sporą kwotę.

Jarosław Jakimowicz z wyrokiem sądowym

Prezenter najwyraźniej nie uczy się na błędach. Niedawno rozpoczął kolejny medialny spór po zwolnieniu z programu W kontrze. Jednak to dawna sprawa zapukała ponownie do drzwi gwiazdora. Występując niegdyś w show Jedziemy! Jakimowicz zaatakował członków Komitetu Obrony Demokracji. Oskarżył ich wtedy o opłacanie osób demonstrujących, a także znieważył poprzez nazywanie obrzydliwą hołotą. Ci udali się z tym do sądu i jak się właśnie okazało, wygrali.

Nie ma dobrego czasu Jarosław Jakimowicz.

Dzisiaj zapadł prawomocny wyrok skazujący.

Jakimowicz pomówił i poniżył Komitet Obrony Demokracji oraz znieważył członkinie i członków KOD. Wyrok 10 tys. grzywny, 5 tys. na PCK + koszty procesowe.

A przecież bezrobocie nie pieści 🙂

Tymczasem w kolejce czekają następni „gwiazdorzy”.

Dziękujemy mecenasowi Bartoszowi Tiutiunikowi za wspaniałą reprezentację.

Dziękujemy również mecenasowi Przemysławowi Przybyłowi, który rozpoczął sprawę — napisał KOD na swoim profilu na Facebooku.

W efekcie wyroku sądowego były gospodarz W kontrze będzie musiał zapłacić 10 tysięcy złotych grzywny, a dodatkowo wpłacić jeszcze 5 tysięcy na rzecz PCK. Gwiazdor będzie musiał także opłacić koszty sądowe. Początkowo, KOD domagał się oficjalnych przeprosin oraz 100 tysięcy złotych, z czego 10 tysięcy miało iść na rzecz WOŚP. Kara jednak ostatecznie miała łagodniejszy wymiar, choć kwoty wciąż robią wrażenie.

Myślicie, że to ostudzi nieco temperament Jakimowicza?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Pogrzeb syna Sylwii Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti, screenshot YouTube @SuperExpressOfficial

Tragedia Sylwii Peretti trwa. Ktoś ZNISZCZYŁ grób jej syna! „Czas powiedzieć dość”

Monika Richardson, Tomasz Malcolm - fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson szczerze o chorobie syna. „Gorzej było po przyjeździe do Polski”. Co było najtrudniejsze?