w

SuperSuper DramatDramat

Tragedia Sylwii Peretti trwa. Ktoś ZNISZCZYŁ grób jej syna! „Czas powiedzieć dość”

Pogrzeb syna Sylwii Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti, screenshot YouTube @SuperExpressOfficial
Pogrzeb syna Sylwii Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti, screenshot YouTube @SuperExpressOfficial

Nie milkną głosy po tragicznym wypadku, jaki niedawno miał miejsce w Krakowie. Zginął w nim syn celebrytki Sylwii Peretti. Patryk został dopiero co pochowany, a już ktoś zdemolował jego nagrobek.

Sylwia Peretti nie ma obecnie łatwiej sytuacji w życiu. Celebrytka niedawno straciła jedynego syna, Patryka. Mężczyzna wraz z przyjaciółmi rozbił się samochodem przy Moście Dębnickim w Krakowie. Żaden z uczestników wypadku nie przeżył.

Pogrzeb odbył się kilka dni temu. Zarówno 23-letni Patryk Peretti, jak i jego trzej koledzy zostali już pochowani. Na ceremonii zebrał się tłum, a sama celebrytka nie wyglądała najlepiej. Według jej menadżera nie jest ona obecnie w dobrej kondycji, bardzo przeżywa stratę, a także falę hejtu, jaka spłynęła na nią i zmarłego syna.

Mówimy tu o cierpiącej matce, która jest na skraju załamania, która straciła swoje jedyne dziecko, a ataki w sieci cały czas się nasilają — komentował sprawę Adam Zajkowski.

Okazuje się, że na pogróżkach i nienawiści w sieci się nie skończyło. Podobno obecnie matka zmarłego ma dla własnego dobra nie używać social mediów.

Sylwia Peretti, Patryk Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti
Sylwia Peretti, Patryk Peretti – fot. Instagram @sylwia_peretti

Grób syna Peretti został zdemolowany

Pogrzeb odbył się kilka dni temu, lecz kontrowersje wokół wypadku nie cichną. Kierujący, jak i jego koledzy mieli być w trakcie zdarzenia pod wpływem alkoholu. Niedawno biegły sądowy ostro skrytykował wypadek. Jednak nie tylko on ma negatywne zdanie w sprawie, ponieważ nie brakuje nienawistnych komentarzy ze strony internautów, jak i innych celebrytów. Doszło nawet do tego, że dzień po ceremonii, zniszczony został pomnik Peretti.

Doprowadziło to do tego, że dzień po pogrzebie Patryka jego grób został zdewastowany, a Sylwię straszono. Ludzie karmią się tą tragedią, podsycając nienawiść, zamiast wyciągnąć wnioski i zadbać o swoich najbliższych — mówił Zajkowski.

Sprawa wandalizmu została już zgłoszona na policję. Jednak menadżer gwiazdy przekonywał, by takie zdarzenia nie miały już miejsca. Chciał on zwrócić uwagę, że dla matki Patryka, jak i rodziców pozostałych mężczyzn, trwa obecnie okres żałoby.

Czas powiedzieć dość tej obrzydliwej mowie nienawiści, która nigdy nie powinna mieć miejsca, szczególnie w takiej sytuacji — powiedział menadżer gwiazdy.

Jeszcze nie dawno grób tonął w wieńcach i kwiatach, a dziś jest miejscem przestępstwa. Na razie nie wiadomo, kto stoi za zdewastowaniem pomnika.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Ewa Chodakowska - fot. Instagram @chodakowskaewa

Ewa Chodakowska na co dzień mieszka w Grecji. „Pożar był już blisko naszego domu”. Cudem uniknęła tragedii

Jarosław Jakimowicz - fot. AKPA

Jarosław Jakimowicz został SKAZANY przez sąd! „Dzisiaj zapadł prawomocny wyrok”. Co czeka prezentera?