w

Ewa Chodakowska na co dzień mieszka w Grecji. „Pożar był już blisko naszego domu”. Cudem uniknęła tragedii

Ewa Chodakowska - fot. Instagram @chodakowskaewa
Ewa Chodakowska - fot. Instagram @chodakowskaewa

Od pewnego czasu sytuacja na greckich wyspach pogarsza się. Panoszą się tam pożary, które obejmują coraz większy obszar. Wiele osób straciło już swoje domy w ogniu. Tragedia dotyka również celebrytów. Jedną z nich jest Ewa Chodakowska, która mieszka na co dzień w Grecji.

Ewa Chodakowska jest znaną trenerką, która motywuje ludzi do zdrowego trybu życia i zmian na lepsze. Kojarzy się jako zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Jednak w ostatnim czasie nie ona powodów do radości, a raczej do niepokoju.

Trenerka wyszła w 2013 roku za Lefterisa Kavoukisa. Oboje na co dzień mieszkają w rodzinnych stronach męża, Grecji. To właśnie tam trwają ostatnio ogromne pożary. Celebrytka powiedziała, jak wygląda sytuacja.

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis - fot. Instagram  @chodakowskaewa
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis – fot. Instagram @chodakowskaewa

Ewa Chodakowska o pożarach

Pożary szalejące w Grecji dotykają nie tylko zielonych terenów, ale także miast. Okazuje się, że niedawno dom celebrytki także był zagrożony. Posiada ona willę pod stolicą kraju.

Niecały tydzień temu pożar był już blisko naszego domu. Nasi znajomi stracili dach nad głową. Wspieramy ich i inne rodziny, które dotknęła ta tragedia. Pożary latem w Grecji, niestety się zdarzają. W tym roku ich skala jest większa niż w poprzednich latach — poinformowała Plotka.

Na szczęście pożar udało się opanować, lecz nie wszyscy mieli tyle szczęścia, co trenerka. Jej znajomi stali się ofiarami katastrofy. Gwiazda postanowiła nie siedzieć bezczynnie.

Udało się opanować pożar, zanim dotarł do nas. Ale żyjąc tak blisko tych, których ten dramat dotknął, nie ma miejsca na ulgę w sercu.

Chodakowska znana jest z tego, że lubi pomagać innym zarówno zawodowo, jak i charytatywnie. Tym razem zaangażowała się w organizowanie pomocy ofiarom pożarów. Liczba poszkodowanych wciąż rośnie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Katarzyna Kułaczewska, Paweł Golec - fot. Instagram @goleckasia

Katarzyna Kułaczewska jest żoną Pawła Golca. „Byłam rozgoryczona”. O co miała żal do męża?

Pogrzeb syna Sylwii Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti, screenshot YouTube @SuperExpressOfficial

Tragedia Sylwii Peretti trwa. Ktoś ZNISZCZYŁ grób jej syna! „Czas powiedzieć dość”