w

Sylwia Peretti organizuje akcję dla dzieci z Domów Dziecka. Tym razem jest ciężej, bo nie ma wsparcia w Patryku. „Synek, jak mam to zrobić bez ciebie?”

Sylwia Peretti, Patryk Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti
Sylwia Peretti, Patryk Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti

Sylwia Peretti, mimo bólu rozrywającego jej serce i tęsknoty za synem, nie porzuca swoich planów. Po raz piąty organizuje akcję Paczka Peretki, aby wręczyć dzieciom z Domów Dziecka świąteczne prezenty. Tegoroczna edycja będzie dla niej wyjątkowo trudna, ponieważ co roku angażowała się w nią z synem. Napisała przejmujący wpis, w którym zwróciła się do nieżyjącego Patryka.

Sylwia Peretti to celebrytka, która zyskała popularność dzięki Królowym życia. Chętnie pokazywała przed kamerami, jak wygląda jej codzienność i w krótkim czasie zyskała grono wiernych fanów. Często występował z nią mąż, Łukasz Porzucek, a od czasu do czasu mogliśmy zobaczyć także jej syna, Patryka. Na każdym kroku podkreślała, że z chłopakiem łączy ją wyjątkowa więź i choć wcześnie została mamą, nigdy tego nie żałowała.

Czar prysł w nocy z piątku na sobotę 15 lipca, gdy 24-latek zginął w wypadku na Moście Dębnickim w Krakowie. Dotychczas ułożone życie Sylwii w ułamku sekundy zamieniło się w piekło, a ona do dziś nie jest w stanie otrząsnąć się z tragedii. Przez kilka kolejnych miesięcy milczała i dopiero pod koniec października udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o bólu po stracie i zdradziła, jak obecnie wygląda jej życie.

[…] Nigdy – przysięgam! – nigdy w najczarniejszych snach nie przyszło mi do głowy, że najgorsza tragedia jest jeszcze przede mną. I stało się. W nocy z 14 na 15 lipca mój jedyny syn zginął w wypadku samochodowym. A ja? Ja umarłam razem z nim. Mnie nie ma. Nie istnieję. Nie jestem w stanie żyć, funkcjonować normalnie — wyznała Vivie!.

Teraz jednak znalazła siłę do działania.

Sylwia Peretti organizuje akcję dla dzieci z Domów Dziecka

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas radości, prezentów i miłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niestety nie wszyscy mogą je spędzić z bliskimi, a najbardziej cierpią na tym dzieci z Domów Dziecka. Kilka lat temu Peretti wpadła na pomysł zorganizowania akcji Paczka Peretki. Polega ona na tym, że maluchy z takich miejsc wysyłają listy, w których piszą, co w tym roku chciałyby znaleźć pod choinką. Dzięki ludziom z dobrymi sercami ich marzenia mogą się spełnić.

Co roku Sylwia odwiedzała takie placówki i wręczała prezenty. W całej akcji pomagał jej syn, który przebierał się za Mikołaja i wywoływał uśmiech na ustach dzieci. Tegoroczna edycja będzie więc dla celebrytki szczególnie trudna, bowiem zabraknie jej najbliższej osoby. W poruszającym wpisie opublikowanym na Instagramie zwróciła się do Patryka:

Gdy łza wzruszenia zamienia się miejscem z łzą rozpaczy, przychodzi refleksja… i myśl o Mikołaju.
Mam w głowie pytanie: Synek, jak mam to zrobić bez Ciebie?
Nie uzyskałam odpowiedzi.
Mam jedynie te listy, od Istot, które tak bardzo na Ciebie czekają…

Mimo że obecnie jest jej bardzo ciężko, zapewniła, że nie zawiedzie maluchów czekających na wymarzone prezenty i zrobi to dla syna, który miałby jej za złe, że porzuciła ich wspólną inicjatywę.

Nie zawiodę Ich, jesteśmy jednością.
Patryk dopóki żyję, będziemy razem tworzyć dobro.
Wiem na pewno, że gdybyś tu był, nie zawiódłbyś ich, mało tego – byłbyś zły, gdybym nie miała siły tego udźwignąć.

Dlatego głównie dla Ciebie, ale i dla Dzieciaków, mając Cię w sercu, zrobię to.
Są naszą częścią.
Nigdy nie przestanę być dobrym człowiekiem — kontynuowała.

Na koniec dodała, by wszystkie osoby chcące wziąć udział w akcji, zgłaszały się do niej.

Piąty rok z rzędu #paczkaperetki jest do Waszej dyspozycji.
Własnoręcznie napisane listy od Dzieci z Domu Dziecka czekają na realizację, będą wysyłane losowo.
Chętnych do wzięcia udziału, proszę o zgłaszanie się w wiadomościach prywatnych.

Wpis opatrzyła czarno-białym filmem, na którym widzimy jej syna przebranego za świętego Mikołaja, wręczającego dzieciom prezenty.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka - fot. Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka w pierwszym wspólnym wywiadzie. Opowiedzieli o swojej relacji. „Ma przerąbane”

Jared Leto - fot. Instagram @jaredleto

Historyczny wyczyn Jareda Leto. 51-latek jako pierwszy legalnie wspiął się na Empire State Building! (WIDEO)