w

SuperSuper DramatDramat

Syn Sylwii Peretti zginął w wypadku. W sieci pojawiło się nagranie z wnętrza samochodu: „Dobra, już, starczy…” (VIDEO)

Patryk Peretti i Sylwia Peretti fot. Instagram @sylwiaperetti
Patryk Peretti i Sylwia Peretti fot. Instagram @sylwiaperetti

Wypadek, do którego niedawno doszło w Krakowie, wstrząsnął siecią. Jedną z osób, które straciły w nim życie, jest syn Sylwii Peretti, a teraz w mediach pojawiły się nagrania z wnętrza pojazdu. Na filmiku można usłyszeć głos jednego z pasażerów.

W nocy z piątku na sobotę w Krakowie doszło do tragicznego wypadku przy moście Dębnickim. W pojeździe znajdowało się czterech mężczyzn w wieku od 20 do 24 lat, a wśród nich 24-letni Patryk, syn Sylwii Peretti znanej z „Królowych życia”. W wypadku zginął zarówno syn celebrytki, jak i wszyscy pozostali pasażerowie.

Dzisiaj o 3 w nocy Patryk jako pasażer samochodu zginął w tragicznych okolicznościach. Jest to tragedia dla Sylwii i dla nas wszystkich. To się zdarzyło dosłownie przed chwilą… Patryk nie kierował, miał doświadczenie. Stracili panowanie nad samochodem. Okoliczności tragedii cały czas są ustalane – powiedział menadżer Sylwii w rozmowie z „Pudelkiem”.

Policja wydała jednak oświadczenie, z którego wynika, że to najprawdopodobniej właśnie Patryk kierował samochodem w momencie wypadku.

Wszystkie ustalenia wskazują, że to Patryk P. kierował wskazanym samochodem. W szczególności wskazują na to czynności identyfikacyjne na miejscu zdarzenia, materiał fotograficzny i nagranie z monitoringu ulicznego, na którym widać jak Patryk P. chwilę przed wypadkiem wsiada za kierownicę swego samochodu – przekazał rzecznik prasowy małopolskiej policji, Sebastian Gleń.

Sylwia Peretti już w przeszłości martwiła się o syna ze względu na jego szaleńczą jazdę.

Mój młody ma jedną dużą wadę, że zamiast jechać faktycznie na tor się wybawić, to niestety śmiga po mieście – mówiła mama Patryka.

Pojawiło się nagranie z wnętrza samochodu

Do sieci trafiły właśnie nagrania z wnętrza pojazdu marki Renault. Filmiki za pośrednictwem swojego Instagrama feralnej nocy udostępnił sam Patryk. Na pierwszym nagraniu widzimy, jak mężczyźni pędzą po mieście, wyprzedzając w niedozwolonych miejscach i przejeżdżając na czerwonym świetle.

Na kolejnym z filmików można natomiast usłyszeć głos jednego z pasażerów samochodu.

Dobra, już, k***a, starczy – słyszymy.

Należy podkreślić, iż nie wiadomo, kto wypowiedział zarejestrowane słowa i po jakim czasie doszło do wypadku, który miał miejsce przy moście Dębnickim. Ze względu na remont obowiązuje tam obecnie ograniczenie do 40 km/h, a według ustaleń samochód poruszał się aż 120 km/h.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Cezary i Edyta Pazurowie SPRZEDAJĄ posiadłość na Mazurach. Kosmiczna cena (ZDJĘCIA)

Angelika Jurkowianiec - fot. Instagram @angelajurkowianiec, @miss.polski

Miss Polski 2023. Kim jest Angelika Jurkowianiec?