w

Sylwia Peretti wspomina zmarłego syna w Dzień Dziecka. Opublikowała poruszający wpis. „Dzieli nas tylko czas” (FOTO)

Patryk Peretti, Sylwia Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti
Patryk Peretti, Sylwia Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti

Z okazji Dnia Dziecka Sylwia Peretii opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcia z synem, który zginął w tragicznym wypadku. Dołączyła do fotografii wzruszający fragment wiersza.

Sylwia Peretti to celebrytka, która zyskała popularność za sprawą  Królowych życia. Nie gościa w programie długo, ale doczekała się dużego grona fanów. Najbardziej zainteresowani widzowie śledzą jej życie w mediach społecznościowych.

Już podczas jej udziału w popularnym show dało się zaobserwować, jak ważną rolę w jej życiu odgrywa jej syn Patryk. Chłopak pojawił się kilka razy w programie TTV oraz w jej mediach społecznościowych. Nawet prowadził Sylwię do ołtarza podczas ślubu. Nie dało się ukryć, że mają ze sobą bardzo wyjątkową relację. Niestety nagle kobieta przeżyła niewyobrażalną tragedię. W nocy z 14 na 15 lipca 2023 roku w mediach pojawiła się informacja o tragicznym wypadku samochodowym. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły cztery osoby w wieku 20-24 lat. Po kilku godzinach potwierdzono informacje, że jedną z ofiar był syn gwiazdy.

Syn Sylwii Peretti zginął w wypadku. W sieci pojawiło się nagranie z wnętrza samochodu: „Dobra, już, starczy…” (VIDEO)

Sylwia Peretti wspomina zmarłego syna w Dzień Dziecka

Niedawno syn Peretti skończyłby 25 lat. Kobieta opublikowała wówczas wzruszający wpis ze wspólnymi nagraniami m.in. z ostatnich urodzin Patryka.

Sylwia Peretti wspomina zmarłego syna w dniu jego urodzin. Padły wzruszające słowa. „Jestem tak strasznie zmęczona brakiem ciebie”

W Dzień Dziecka mama chłopaka również o nim myśli. Wstawiła na Instagrama wspólne zdjęcia. Dołączyła do nich fragment wiersza Elżbiety Bancerz Dusza zaklęta w słowa.

Być mamą Anioła, to nie to samo co być na codzień zwyczajną mamą. Być mamą Anioła, to nie dotykać, nie móc przytulać, znikać we łzach. Być mamą Anioła, to zdjęcie trzymać pytając siebie czyja to wina… Być mamą Anioła za nieba bramą to nie usłyszeć – kocham cię mamo…

Do postu dołączyła również wiadomość do swojego syna.

Kocham cię Synek! Dzieli nas tylko czas – napisała Peretti.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Elżbieta Zapendowska, Daniel Martyniuk - fot. YouTube screenshot, fot. Instagram @danielmartyniuk89

Elżbieta Zapendowska oceniła Daniela Martyniuka. Co uważa o muzycznych poczynaniach syna Zenka? Wymowny komentarz krytyk muzycznej

fot. Pexels @GustavoFing

Jak kreatywnie zaplanować czas z dzieckiem? Pomysły na wartościowe aktywności dla całej rodziny